gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Pori

już od 170 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
04 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
04 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
28 wrz (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 wrz (czw)
WizzAir
Helsinki
02 paź (wto)
Norwegian
Gdańsk
27 wrz (czw)
WizzAir
Helsinki
05 paź (pią)
Norwegian
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Pori

Przewodnik po lotach Poznań Pori

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Wyruszasz w podróż Poznań -Pori i chcesz upewnić się, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Przed wyjazdem zweryfikuj, do czego zobowiązani są pasażerowie. W jakich sytuacjach możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Kiedy przewoźnik może nie wpuścić pasażera na pokład?

Będziesz podróżował po terenie Unii Europejskiej? Przed wyjazdem warto zapoznać się z unijnymi regulacjami, które wskazują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto zweryfikować również przed wyjazdem do bardziej odległych krajów. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Poznań -Pori, czy inny kierunek, pamiętaj, że obsługa może wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z turystami, którzy mogą zagrozić bezpieczeństwu innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są również przepisy związane z zawartością bagaży. Zakazane jest przewożenie artykułów, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych - np. igły, ostrza, materiały łatwopalne.

Opóźnienie lotu i overbooking

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone również w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć gdy nastąpi tzw. overbooking. Przewoźnik powinien jednak najpierw poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu i podchodzić do podróżnych z odpowiednim szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów noclegu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Poznań -Pori pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.