X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Pristina

już od 992 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Pristina

Bilety lotnicze Polska Pristina

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 paź (pon)
Adria Airways
Pristina
11 paź (czw)
Adria Airways
Warszawa
08 paź (pon)
Adria Airways
Pristina
13 paź (sob)
Adria Airways
Warszawa
09 paź (wto)
Adria Airways
Pristina
11 paź (czw)
Adria Airways
Warszawa
09 paź (wto)
Adria Airways
Pristina
15 paź (pon)
Adria Airways
Warszawa
10 paź (śro)
Adria Airways
Pristina
15 paź (pon)
Adria Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Pristina

Przewodnik po lotach Poznań Pristina

Zniszczenie lub opóźnienie bagażu rejestrowanego w samolocie

To pewnie ogromna obawa wszystkich podróżnych – co może się stać, jeśli ich bagaż zostanie uszkodzony lub zwyczajnie zostanie zgubiony? Spokojnie, linie lotnicze są do tego przygotowane. Podpowiadamy, co możesz zrobić, gdy twój bagaż po prostu nie wyjedzie z luku.

Gdy bagaż jest zniszczony

W tanich lotach Poznań - Pristina często bierze się wyłącznie bagaż podręczny, więc możesz go kontrolować. Jeśli samemu zepsujesz walizkę lub torbę, nie możesz dochodzić się odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, uszkodzonego w luku bagażowym postępowanie jest nieco inne.

Kiedy stwierdzisz zniszenie bagażu, należy powiedzieć o tym obsłudze na lotnisku lub w znajdującym się najbliżej punkcie obsługi klienta linii lotniczych, którymi leciałeś. I tanie loty Poznań - Pristina, i tradycyjne linie zobowiązują się do zwrotu pieniędzy za uszkodzenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednakże oddawana kwota jest o wiele niższa, jeśli bagaż był nieprawidłowo spakowany.

Jeśli bagaż jest opóźniony w tanich lotach Poznań - Pristina

Zgubienie przez przewoźnika bagażu rejestrowanego nie jest częstym przypadkiem, jednak – czasami się zdarza. W takiej sytuacji również wypłacone ci zostanie odszkodowanie. Ponadto, możesz liczyć na zwrócone koszty, które poniosłeś przy kupowaniu nowych rzeczy, podczas czekania na odnalezienie się swojego bagażu. Aby złożyć wniosek masz 21 dni.

Czasem może zdarzyć się także, że bagaż zostanie zaginiony i niestety stracisz wszystkie swoje rzeczy. Takie zdarzenia zdarzają się rzadko, jednakże z tego powodu należy kupić polisę ubezpieczeniową. Ubezpieczenie tego typu należy wykupić wiele przed lotem, dla przykładu w trakcie płacenia za bilety. Ochrona bagażu jest zwykłą częścią polisy turystycznej. Naturalnie działa zarówno w tanich lotach Poznań - Pristina, jak i standardowych liniach lotniczych.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Poznań - Pristina