X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Pula

już od 1113 zł
04 mar 11 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Pula

Bilety lotnicze Poznań Pula

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
11 cze (czw)
Croatia Airlines
Pula
24 cze (śro)
Croatia Airlines
Poznań
11 cze (czw)
Croatia Airlines
Pula
25 cze (czw)
Croatia Airlines
Poznań
11 cze (czw)
Croatia Airlines
Pula
26 cze (pią)
Croatia Airlines
Poznań
13 cze (sob)
Croatia Airlines
Pula
24 cze (śro)
Croatia Airlines
Poznań
13 cze (sob)
Croatia Airlines
Pula
25 cze (czw)
Croatia Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Pula

Przewodnik po lotach Poznań Pula

Tanie loty Poznań - Pula z przesiadkami– organizacja i porady

Czasami nie masz możliwości do celu podróży dostać się jedną linią. A czasami po prostu okazuje się, że loty z przesiadkami są tańsze i atrakcyjniejsze. Zdecydowanie nie musisz się ich bać. Oto, co musisz wiedzieć o lotach z przesiadkami na trasie Poznań - Pula.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w tradycyjnych liniach, zazwyczaj wszelkie przesiadki znajdują się na jednym bilecie. Tym sposobem odprawiasz się raz i przy pierwszej zostają ci wydane karty pokładowe. Tanie loty Poznań - Pula najczęściej uważają każdą przesiadkę jako inny lot. W tym wypadku należy przejść odprawę za każdym razem. Jeśli przesiadka odbywa się w państwie wymagającym wiz, powinieneś dodatkowo znaleźć czas na kontrolę.

Wynika z tego, że przesiadki na trasie Poznań - Pula nie są wcale mało komfortowe. Dodatkowo, to może być wspaniały sposób na kupienie tańszych biletów. Wyjątkowe narzędzie Smart Connection pozwala na znalezienie korzystniejszych biletów przesiadkowych. Upust sięga nawet 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

Opóźnienia to dokładnie ten element, który zastanawia turystów. To naprawdę mało komfortowa sytuacja, podróżni zastanawiają się, jak przygotować się do przesiadki. Jak wiele czasu musisz mieć na przemieszczenie się na lotnisku? Zazwyczaj firmy przewozowe same to ustalają. Niezbyt często zdarza się tak, że należy błyskawicznie udać się do następnego samolotu. Z reguły bez problemu będziesz mógł jeszcze przegryźć coś. Jeśli jednak pojawi się opóźnienie, linie lotnicze od razu zaoferują ci pomoc i wyszukują ci siedzenie w kolejnym samolocie.

W usłudze Smart Connection zazwyczaj przesiadka to parę godzin. Jednakże nie przejmuj się, nie stracisz czasu. Postoje wypadają w najciekawszych miejscach na ziemi. Możesz zobaczyć pełen uroku Paryż czy nieszablonową Pragę i powoli przyjechać znów na lotnisko.