X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Reus

już od 406 zł
25 gru 01 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Reus

Bilety lotnicze Polska Reus

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
08 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
06 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
13 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
14 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
17 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
28 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Reus

Przewodnik po lotach Poznań Reus

Tanie loty Poznań - Reus dla małego podróżnika – bilety dla dzieci

Samolotem może podróżować również maluszek. Podczas poszukiwania tanich lotów, należy natychmiast podać informację, że poszukujesz biletu dla maluszka. Dowiedz się, w jaki sposób zarezerwować bilet dla dziecka.

Rezerwacja biletu dla dziecka

Wyszukując bilet należy już od początku zaznaczyć w jakim wieku są podróżnicy. Zasada klasyfikacji biletów różni się w różnych liniach lotniczych. Najczęściej jednakże zaznaczasz, czy podróżnym jest maluch do lat 2, od 2 do 12 (lub 13) roku życia, czy starsze dziecko.

Bilet dla malucha musi zostać zapisany na jej dane. To dziecka data urodzenia i numer pesel koniecznie muszą znaleźć się na karcie pokładowej, a nie dorosłego, który robi rezerwację. Nieco inaczej sprawa wygląda, jeżeli zamierzasz zabrać dziecko do lat 2 na kolanach i nie chcesz wykupywać dodatkowego miejsca. Ale wtedy masz możliwość spakowania jedynie jednego bagażu podręcznego.

Ceny biletów dla dzieci

W tanich lotach Poznań - Reus i w tradycyjnych liniach lotniczych zazwyczaj są stałe ceny za bilety dla maluchów. W tym pierwszym przypadku czasem rzecz jasna są przeceniane, podobnie jak bilety dla dorosłych. Dzieciaki które ukończyły 13-14 lat zazwyczaj płacą 100% ceny za bilety.

Jeżeli bierzesz niemowlę na kolana i nie kupujesz dla niego miejsca, będziesz musiał zapłacić zaledwie około 20% biletu dla dorosłych. Niemowlęta do 24 miesiąca życia mające własne siedzenie mają już droższe bilety, ich cena to od 50 do 100% normalnego biletu który kupuje dorosły.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, jakie linie lotnicze obsługują trasę Poznań - Reus