X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Saloniki

już od 763 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Saloniki

Bilety lotnicze Poznań Saloniki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
16 kwi (wto)
Lufthansa
Saloniki
20 kwi (sob)
Lufthansa
Poznań
17 kwi (śro)
Lufthansa
Saloniki
20 kwi (sob)
Lufthansa
Poznań
15 kwi (pon)
Lufthansa
Saloniki
19 kwi (pią)
Lufthansa
Poznań
16 kwi (wto)
Lufthansa
Saloniki
18 kwi (czw)
Lufthansa
Poznań
22 sie (czw)
Lufthansa
Saloniki
29 sie (czw)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Saloniki

Przewodnik po lotach Poznań Saloniki

Co wlicza się w kwotę za przelot Poznań - Saloniki?

Kiedy uda nam się znaleźć bilet na przelot Poznań - Saloniki w naprawdę niskiej kwocie to przeważnie nie zastanawiamy się, co weszło w jego skład. Z pewnością inaczej to wygląda, gdy te koszty są już większe. Nie mniej, nie patrząc na wartość naszego lotu Poznań - Saloniki, musimy wiedzieć za co płacimy. Jednocześnie pamiętając, że wartości poszczególnych podpunktów, mogą się różnić między sobą, zależnie od różnych przewoźników.

Zamawiając przelot Poznań - Saloniki za co głównie będziemy płacić

Jeśli już zdecydowaliśmy, że chcemy korzystać z oferty, którą posiadają tanie loty Poznań - Saloniki, to czas się dopytać, za co konkretnie będziemy płacić. Wówczas sami uzyskamy świadomość, że rzeczywiście będzie tutaj sporo różnorakich płatności, które są niezbędne i nie będziemy się dziwić kwotom, jakie będziemy musieli zapłacić za przelot Poznań - Saloniki. Głównie do biletu, zalicza się płatność dla przewoźnika, za przeprowadzaną usługę. Może ona być różna, ponieważ linie lotnicze same ją określają. W dodatku także, zgadzając się na przelot Poznań - Saloniki musimy ponieść koszty lotniskowe. Okazują się być one zapłatą za możliwość korzystania z terenów konkretnego lotniska. Nie każdy wie, że niektóre państwa nakładają podatek, za możliwość korzystania z ich przestrzeni powietrznej. Te wpłaty także muszą być uiszczane przez tanie loty Poznań - Saloniki a to będą podatki rządowe. Jeśli nasz bilet jest wystawiony przez agenta i on będzie miał się zaopiekować naszą rezerwacją na przelot Poznań - Saloniki, to także płatność agencyjna wchodzi do tego biletu.

Ale to nie wszystkie opłaty za przelot Poznań - Saloniki

Jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Poznań - Saloniki, to powinniśmy sobie zdawać fakt z tego, że doliczane są opłaty dodatkowe. Za płatność przelewem lub kartą kredytową będzie nakładana opłata transakcyjna. Opłata za bagaż rejestrowany, jeśli taki ze sobą bierzemy, a również doliczana jest przeważnie opłata za odprawę na lotnisku. Dodatkowo, bez względu na to ile będzie trwać nasz lot oraz czy jest to najkrótsza z możliwości , będziemy musieli zapłacić za: zabranie sprzętu sportowego, jedzenie na pokładzie poza tym zabranym przez siebie, ubezpieczenie, zarezerwowanie tego odpowiedniego miejsca. Ale te płatności będą nas dotyczyć jedynie wtedy, gdy zdecydujemy się na tanie loty Poznań - Saloniki. Oczywiście nie wszystkie będą obowiązkowe, jeśli nie będą nam przydatne, to nie będziemy ponosić takich kosztów.

Warto zobaczyć, jakie płatności wchodzą w wartość naszego biletu na przelot Poznań - Saloniki. Być może, że wtedy prościej będzie nam się pogodzić ze świadomością, że będzie to taka a nie mniejsza wartość.