X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Santander

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Santander

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Santander

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Santander

Przewodnik po lotach Poznań Santander

Zamierzasz przewieźć na pokładzie samolotu sprzęt sportowy albo inne większe przedmioty? Skontaktuj się z liniami lotniczymi, by sprawdzić, w jaki sposób to zrobić podczas lotu Poznań - Santander

Planujesz wytęskniony odpoczynek z dala od domu, myślisz o atrakcjach, jakie czekają na ciebie w wybranym miejscu i przygotowujesz bagaż, który chcesz wziąć ze sobą na pokład samolotu. Nagle myślisz sobie, że przyjemnie byłoby zabrać ze sobą także własny sprzęt sportowy, aby nie musieć wypożyczać go na miejscu. Można to zrobić, jednak zanim pojedziesz do hali odlotów z rowerem lub nartami, przekonaj się, jak do transportu takiego bagażu podchodzi przewoźnik oferujący twoje tanie loty Poznań - Santander.

Opłata opłacie nierówna

Wielu przewoźników umożliwia transportowanie sprzętu sportowego w bagażowym luku. Bez względu na to, czy wybierzemy tanie loty Poznań - Santander, czy wybieramy połączenia tradycyjnych przewoźników, zainteresujmy się tą sprawą z wyprzedzeniem, najlepiej już w chwili planowania wyjazdu, by móc się właściwie przygotować. Różne są opłaty za przewożenie sprzętu sportowego. Część linii lotniczych wlicza transport takich przedmiotów w cenę bagażu rejestrowanego, kolejni mają osobną taryfę na tego rodzaju rzeczy.

Nie warto odkładać tego na koniec

Jeżeli o rejsie Poznań - Santander wiemy z wyprzedzeniem, załatwmy bez zwłoki kwestię przewiezienia wyposażenia sportowego i zakupmy tę nadprogramową usługę przez internet, by nie przepłacać. Musimy też dobrze dobrać przewoźnika oferującego tanie loty Poznań - Santander, gdyż nie wszystkie linie lotnicze wyrażają zgodę na transport na przykład deski do surfingu. Dokładne informacje związane z transportem takiego sprzętu uzyskamy w witrynach internetowych poszczególnych linii. Jeżeli zaś skorzystamy ze strony FRU.pl, nie tylko wyszukamy tanie loty Poznań - Santander i zamówimy bilety w najlepszych cenach, lecz także mamy szansę kupić ubezpieczenie turystyczne, które bywa ważne między innymi z powodu tego rodzaju bagażu.

Nie zapomnij przed lotem Poznań - Santander porządnie zabezpieczyć

Wykupienie usługi przewiezienia wyposażenia sportowego to jedno, ale zanim nadamy bagaż, musimy go odpowiednio przygotować! To istotne, zarówno dla wypełnienia warunków linii lotniczych, jak i dla funkcjonalności i bezpieczeństwa transportu roweru, nart czy kijów golfowych. Przykładowo: chcąc przewieźć samolotem wyposażenie do nurkowania, musimy spuścić powietrze z butli, a także wszystkie zawory i przełączniki ustawić w pozycji „wyłączone” oraz zdemontować wszelkie źródła zasilania. Jeśli w rowerze bądź innym wyposażeniu są umieszczone elementy narażone na stłuczenie, zastosujmy dodatkowe warstwy gąbki albo pianki, by je zabezpieczyć. Wtedy podróż przeminie nam bez stresu, a cenny sprzęt doleci do celu w nienaruszonym stanie.