gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Santander

już od 9320 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Santander

Bilety lotnicze Poznań Santander

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
09 sie (czw)
Lufthansa
Santander
04 wrz (wto)
Iberia
Poznań
09 sie (czw)
Lufthansa
Santander
05 wrz (śro)
Iberia
Poznań
13 sie (pon)
Lufthansa
Santander
04 wrz (wto)
Iberia
Poznań
12 sie (nie)
Lufthansa
Santander
06 wrz (czw)
Iberia
Poznań
31 sie (pią)
LOT
Santander
03 wrz (pon)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Santander

Przewodnik po lotach Poznań Santander

Zamierzasz przewieźć na pokładzie samolotu sprzęt sportowy albo inne większe przedmioty? Skontaktuj się z liniami lotniczymi, by sprawdzić, w jaki sposób to zrobić podczas lotu Poznań - Santander

Planujesz wytęskniony odpoczynek z dala od domu, myślisz o atrakcjach, jakie czekają na ciebie w wybranym miejscu i przygotowujesz bagaż, który chcesz wziąć ze sobą na pokład samolotu. Nagle myślisz sobie, że przyjemnie byłoby zabrać ze sobą także własny sprzęt sportowy, aby nie musieć wypożyczać go na miejscu. Można to zrobić, jednak zanim pojedziesz do hali odlotów z rowerem lub nartami, przekonaj się, jak do transportu takiego bagażu podchodzi przewoźnik oferujący twoje tanie loty Poznań - Santander.

Opłata opłacie nierówna

Wielu przewoźników umożliwia transportowanie sprzętu sportowego w bagażowym luku. Bez względu na to, czy wybierzemy tanie loty Poznań - Santander, czy wybieramy połączenia tradycyjnych przewoźników, zainteresujmy się tą sprawą z wyprzedzeniem, najlepiej już w chwili planowania wyjazdu, by móc się właściwie przygotować. Różne są opłaty za przewożenie sprzętu sportowego. Część linii lotniczych wlicza transport takich przedmiotów w cenę bagażu rejestrowanego, kolejni mają osobną taryfę na tego rodzaju rzeczy.

Nie warto odkładać tego na koniec

Jeżeli o rejsie Poznań - Santander wiemy z wyprzedzeniem, załatwmy bez zwłoki kwestię przewiezienia wyposażenia sportowego i zakupmy tę nadprogramową usługę przez internet, by nie przepłacać. Musimy też dobrze dobrać przewoźnika oferującego tanie loty Poznań - Santander, gdyż nie wszystkie linie lotnicze wyrażają zgodę na transport na przykład deski do surfingu. Dokładne informacje związane z transportem takiego sprzętu uzyskamy w witrynach internetowych poszczególnych linii. Jeżeli zaś skorzystamy ze strony FRU.pl, nie tylko wyszukamy tanie loty Poznań - Santander i zamówimy bilety w najlepszych cenach, lecz także mamy szansę kupić ubezpieczenie turystyczne, które bywa ważne między innymi z powodu tego rodzaju bagażu.

Nie zapomnij przed lotem Poznań - Santander porządnie zabezpieczyć

Wykupienie usługi przewiezienia wyposażenia sportowego to jedno, ale zanim nadamy bagaż, musimy go odpowiednio przygotować! To istotne, zarówno dla wypełnienia warunków linii lotniczych, jak i dla funkcjonalności i bezpieczeństwa transportu roweru, nart czy kijów golfowych. Przykładowo: chcąc przewieźć samolotem wyposażenie do nurkowania, musimy spuścić powietrze z butli, a także wszystkie zawory i przełączniki ustawić w pozycji „wyłączone” oraz zdemontować wszelkie źródła zasilania. Jeśli w rowerze bądź innym wyposażeniu są umieszczone elementy narażone na stłuczenie, zastosujmy dodatkowe warstwy gąbki albo pianki, by je zabezpieczyć. Wtedy podróż przeminie nam bez stresu, a cenny sprzęt doleci do celu w nienaruszonym stanie.