X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Santoryn

już od 2263 zł
06 paź 13 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Santoryn

Bilety lotnicze Poznań Santoryn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
04 paź (nie)
Lufthansa
Santoryn
11 paź (nie)
Aegean Air
Poznań
03 paź (sob)
LOT
Santoryn
09 paź (pią)
Aegean Air
Poznań
03 paź (sob)
LOT
Santoryn
11 paź (nie)
Aegean Air
Poznań
03 paź (sob)
LOT
Santoryn
12 paź (pon)
Aegean Air
Poznań
06 paź (wto)
LOT
Santoryn
12 paź (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Santoryn

Przewodnik po lotach Poznań Santoryn

Loty z przesiadkami – zalety takiego wyboru

Jeżeli planujesz odwiedzić najatrakcyjniejsze zakątki świata, jednocześnie korzystając z propozycje tanich lotów Poznań - Thira, musisz niestety pogodzić się z przesiadkami. Nie jest może zbyt komfortowe, ale latanie z przesiadkami naprawdę posiada mnóstwo zalet. Dowiedz się, kiedy od czasu do czasu warto przygotować się na takie rozwiązanie i jak zorganizować loty z przesiadkami.

Zalety przesiadek, czyli zaoszczędź pieniądze

I chociaż to bardzo zadziwiające, przeloty łączone są dużo tańsze, niż jeden bilet bezpośrednio do celu. Zwłaszcza z tego względu, że proponują je tanie loty na trasie Poznań - Thira, to jednak nie wszystko. Zaskakująco tanie przesiadki można wyszukać wykorzystując usługę Smart Connection, która pozwoli ci na znalezienie lotów łączonych na miarę twojego portfela.Wykorzystanie tej usługi pozwoli obciąć wydatki o 60%. Na dodatek nie ma potrzeby przetrząsać ofert linii lotniczych i samemu szukać wszystkich połączeń. Narzędzie przeprowadzi to bez twojego udziału – od razu będziesz mógł wyświetlić łączną trasę i za pomocą jednego kliknięcia zabukujesz bilety.

Jak zorganizować przesiadkę

Rzecz jasna wybierając przelot z przesiadkami musisz wziąć pod uwagę kilka potencjalnych problemów. Co ważne musisz mieć pewność, że zdążysz na następny lot. Podczas opóźnień pomocne okażą się linie lotnicze – leży na nich obowiązek darmowego zarezerwowania dla ciebie miejsca w następnym rejsie. Jednak mimo to trzeba zaplanować odpowiedni odstęp w czasie. Pół godziny to absolutne minimum, abyś mógł przedostać się do innej bramki i to jedynie pod warunkiem, że masz jeden bilet i korzystasz z usług jednego przewoźnika tanich lotów Poznań - Thira. W innym wypadku koniecznie trzeba odprawić się drugi raz przed wylotem.

Interesującym rozwiązaniem jest zrobienie sobie długiego postoju. Nie musisz spędzać czasu na lotnisku, kilka godzin pozwoli ci na to, żebyś mógł zwiedzić miasto, w którym czekasz. Z tego względu na miejsce przesiadki wybieraj znane, turystyczne miejsca.