X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Sheremetyevo

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Sheremetyevo

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Sheremetyevo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Sheremetyevo

Przewodnik po lotach Poznań Sheremetyevo

Podróż  Poznań - Moscow (Sheremetyevo) ze zwierzęciem na pokładzie

Planujesz lot Poznań - Moscow (Sheremetyevo) i nie masz pojęcia czy możesz zabrać ze sobą swojego psa na pokład samolotu? Poniżej przedstawiamy warunki jakie obowiązują do transportu pupili.

Niezbędna  zgoda  linii lotniczych

Transport pupila wymaga za każdym razem aprobaty przewoźnika. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ w samolocie może być tylko określona ilość pupili. Nieliczne tanie linie lotnicze oraz przeważająca część rejsowych linii lotniczych dają zgodę na transport kotów. W trakcie rezerwacji lotu Poznań - Moscow (Sheremetyevo) trzeba poinformować linie lotnicze o chęci wzięcia ze sobą zwierzęcia, tak aby linie lotnicze określił opłatę oraz omówił warunki transportu.

Obowiązkowe dokumenty potrzebne do przewozu pupila

Przed podróżą sprawdź, że masz obligatoryjne dokumenty, a Twój zwierzak spełnia kryteria do odbycia podróży.

Mikroczip

Nieliczne zwierzęta muszą mieć wpięty specjalny mikroczip a jego ciąg cyfr wklejony do paszportu.

Immunizacja

Psy oraz fretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a data szczepienia nie może być wcześniejsza niż termin wprowadzenia mikroczipu.

Paszport

Pupile muszą mieć paszport wystawiony przez lekarza weterynarii, który informuje o ważności immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Transport pupila z Poznań do Moscow (Sheremetyevo)

Zazwyczaj niewielkie psy przewożone są na pokładzie samolotu w specjalnym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być wystarczająco duży, tak aby zwierzę mógł wstać, położyć się i obrócić i swobodnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Poznań do Moscow (Sheremetyevo)

Wszyscy przewoźnicy udzielają zgody na lot osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem opiekunem bez dodatkowych kosztów.Procedura przewozu jest tożsamy, jak w sytaucji transportu innych pupili.