X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Sofia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 cze 19 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Sofia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Sofia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Poznań Sofia

Przewodnik po lotach Poznań Sofia

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale właśnie lotnisko. Zamieszanie, hałas, nowa sytuacja – to z pewnością mało komfortowe przeżycie. Podpowiadamy, czego powinieneś się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak można się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze jest, by mieć przy sobie wszelkie dokumenty. Jeżeli przemieszczasz się na terenie Europy, potrzebny ci jest tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Poznań - Sofia, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic zabierać, wystarczy jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany plecak, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się przy taśmie wszystkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, połóż tam także torbę, odzienie wierzchnie czy szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Poznań - Sofia

Tanie loty najczęściej pozwalają zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak pakowny, że bez problemu się do niego pomieścisz. Jednakze trzeba każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a cała konstrukcja ciasno zwiniętych podkoszulek nie była zniszczona.

Na górze ułóż potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować w czasie kontroli. Zrób tak, by aby na wierzchu znajdowała się i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty muszą być przelane do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem torby trzeba umieścić także napoje. Jeśli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będzie trzeba rujnować sumiennie ułożonego bagażu. Aby tego uniknąć, wcześniej dowiedz się, jakie rzeczy można zabrać do samolotu w tanich lotach Poznań - Sofia.