X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Sofia

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Sofia

Bilety lotnicze Poznań Sofia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Sofia

Przewodnik po lotach Poznań Sofia

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale właśnie lotnisko. Zamieszanie, hałas, nowa sytuacja – to z pewnością mało komfortowe przeżycie. Podpowiadamy, czego powinieneś się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak można się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze jest, by mieć przy sobie wszelkie dokumenty. Jeżeli przemieszczasz się na terenie Europy, potrzebny ci jest tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Poznań - Sofia, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic zabierać, wystarczy jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany plecak, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się przy taśmie wszystkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, połóż tam także torbę, odzienie wierzchnie czy szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Poznań - Sofia

Tanie loty najczęściej pozwalają zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak pakowny, że bez problemu się do niego pomieścisz. Jednakze trzeba każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a cała konstrukcja ciasno zwiniętych podkoszulek nie była zniszczona.

Na górze ułóż potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować w czasie kontroli. Zrób tak, by aby na wierzchu znajdowała się i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty muszą być przelane do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem torby trzeba umieścić także napoje. Jeśli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będzie trzeba rujnować sumiennie ułożonego bagażu. Aby tego uniknąć, wcześniej dowiedz się, jakie rzeczy można zabrać do samolotu w tanich lotach Poznań - Sofia.