X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Soria

już od 78 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wiedeń
04 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
12 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
07 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
12 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
23 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
25 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
23 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
26 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
23 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
28 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Soria

Przewodnik po lotach Poznań Soria

Jesteś w ciąży, a chcesz lecieć samolotem? Dowiedz się, czy to możliwe oraz bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd służbowy, zasłużone wakacje, albo pozostałe sprawy, które skłaniają do podróży: jest mnóstwo pobudek, dla których przyszłe matki decydują się na lot Poznań - Soria. I choć mawia się, że ciąża to nie choroba, trzeba mieć na względzie, że nie zawsze taka forma podróży jest dla kobiet odpowiednia. Bez znaczenia, czy wybierzemy tanie loty Poznań - Soria, czy zdecyduje na regularne linie, należy zapoznać się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do jakiego czasu kobiety w ciąży mogą być wpuszczane na pokład samolotu. Przed lotem Poznań - Soria absolutnie należy omówić podróż z położnikiem.

Planujemy lot Poznań - Soria – w jakim czasie można bezpiecznie lecieć?

Chcemy zaplanować podróż, kupić bilety na tanie loty Poznań - Soria i spakować torbę podróżną, czy ciąża okaże się przeszkodą? Tutaj dużo zależy od samopoczucia przyszłej matki, jak też od tego, w którym tygodniu ciąży jest. W każdym przypadku lepiej udać się do lekarza prowadzącego ciążę i dowiedzieć, czy lot będzie bezpieczny dla przyszłej mamy i dzidziusia. Przeważnie pierwszy oraz trzeci trymestr ciąży uważa się za nieodpowiedni do podobnych podróży. W pierwszych miesiącach znaczne zmiany ciśnienia mogą wpływać negatywnie na rozwój płodu, a w trzecim trymestrze pojawia się zagrożenie przedwczesnym porodem, omdleniem, a w efekcie większość linii lotniczych nie chce wpuszczać na pokład pań po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy okres ciąży do podróżowania samolotem uznaje się ten między 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna sprawa. Jeżeli mamy taką możliwość, dopasujmy wylot i rezerwujmy tanie loty Poznań - Soria akurat w tym okresie.

Ciężarna na pokładzie podczas rejsu Poznań - Soria – co warto wiedzieć?

Kobiety, które decydują się na przelot samolotem w czasie ciąży, a posiadają już większy brzuszek, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia lekarskiego o tygodniu ciąży oraz o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to ustrzec się problemów na lotnisku oraz sytuacji, że pani z dużym brzuchem nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Poznań - Soria powinny odpuścić sobie ciężarne w ciąży mnogiej – jest ona traktowana jako ciąża wyższego ryzyka. Lepiej wystrzegać się także dłuższych rejsów, odpowiedni czas to sto osiemdziesiąt minut. W serwisie FRU.pl bez trudu sprawdzimy czas trwania poszczególnych rejsów i dopasujemy lot dla siebie .

Kobieta w ciąży na pokładzie, jak się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna ciężarna świetnie zniesie lot, inna może poczuć dyskomfort związany z długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, w jaki sposób udogodnić sobie podróż samolotem, by zadbać o osobisty komfort. Lepiej wybrać miejsca z brzegu, żeby wygodnie wychodzić do łazienki bądź w celu wyprostowania nóg. Przechadzki w czasie podróży są jak najbardziej zalecane, ponieważ pomagają radzić sobie z dolegliwościami kręgosłupa oraz usprawniają krążenie w kończynach. Przed wylotem dobrze pomyśleć też o zakupie ubezpieczenia podróżnego: o to także możemy zadbać na stronie FRU.pl, już przy rezerwacji biletu.