X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Sztokholm

już od 79 zł
04 lis 11 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
08 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
09 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
29 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Sztokholm

Przewodnik po lotach Poznań Sztokholm

O takich dokumentach musisz pamiętać na lot Poznań - Sztokholm

Narasta w nas radosne podniecenie. Od paru miesięcy mamy już zarezerwowany bilet na tanie loty Poznań - Sztokholm oraz liczymy, kiedy w końcu polecimy. Wreszcie zbliża się ten czas, więc pakujemy walizki, upewniamy się jaka jest ich mieszcząca się w ramach waga u danego przewoźnika, namyślamy się, co mamy możliwość zabrać do samolotu, a jakie rzeczy lecą w bagażu rejestrowanym. W cudownym nastroju, może się jednak okazać, że zapomnimy o czymś ważnym, a cała podróż stanie się nierealna do zrealizowania. Z tego powodu tak ważne będzie to, abyśmy już wcześniej się dowiedzieli, które papiery musimy mieć na przelot samolotem Poznań - Sztokholm oraz czy są one aktualne.

Na jaki przelot starczy dowód osobisty?

Udało nam się kupić najtańszy bilet , więc możemy być z siebie niesamowicie zadowoleni. Teraz zostaje jedynie czekanie na dzień wylotu oraz odpowiednie przyszykowanie się do tego. Najpierw trzeba sprawdzić, czy na nasz przelot Poznań - Sztokholm potrzebujemy jedynie dowód osobisty czy może konieczny będzie jeszcze paszport, albo nawet i wiza. Jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Poznań - Sztokholm na terytorium UE, to możemy stać się przekonani, że wystarczy nam tylko dowód osobisty, z którego korzystamy na co dzień. Jeśli mimo wszystko udajemy się w dalszą trasę, a ona wykracza poza teren państw przynależących do UE, to będziemy potrzebować paszportu.

Paszport na przelot Poznań - Sztokholm

Może się okazać, że będziemy lecieć do jednego z kraju, w którym jest nam niezbędny paszport. Powinniśmy jeszcze przed lotem Poznań - Sztokholm sprawdzić jego ważność. To jest ważne, ponieważ czasami państwa oczekują, że taki paszport okaże się być ważny jeszcze przez pół roku od naszego powrotu z podróży. Jeśli nie będziemy się mieścili w tym okresie czasu, to pewnie nie będziemy uprawnieni do wejścia na terytorium danego kraju oraz będziemy musieli odwołać podróż. Dlatego, jeżeli wiemy, że potrzebujemy w czasie wyprawy paszport, to jeszcze nim zarezerwujemy tanie loty Poznań - Sztokholm musimy sprawdzić jego datę przydatności.

Czasem poza samym dowodem osobistym czy też paszportem, potrzebujemy wizę. O nią również trzeba się starać z wyprzedzeniem, dlatego nawet przy najlepszej ofercie na tanie loty Poznań - Sztokholm oraz ogromnej radości z tym związanej, nie mamy prawa zapominać o właściwym przygotowaniu dokumentów do takiej wyprawy.