X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Vaasa

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Vaasa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Vaasa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Vaasa

Przewodnik po lotach Poznań Vaasa

Kobieta w ciąży w podróży Poznań -Vaasa- wskazówki dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się lot Poznań - Vaasa i zastanawiasz się czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprzedstawiamynajważniejsze porady na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zwykle ciąża nie jest przeciwwskazaniem do podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Poznań -Vaasa - istnieją jednak ważne ograniczenia, których należy przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścitwierdzą, że duże ryzyko dla rozwoju dziecka występuje w trakcie pierwszego trymestru ciąży, ze względu na nagłe zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy latanie nie jest rekomendowane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to związane z ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuch. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu należy podkreślić, że kobieta po 34 tygodniu może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi okazywać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Poznań -Vaasa był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejsca zajmij te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o fotele przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać sposób siedzenia, pić duże ilości wody oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Bardzo ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.