X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Wettingen

już od 332 zł
10 kwi 17 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
27 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
28 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
29 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
30 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
01 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Wettingen

Przewodnik po lotach Poznań Wettingen

Osoba paląca na pokładzie samolotu w czasie rejsu Poznań - Wettingen

Palenie to nałóg, który ciężko pokonać, przez co osobom palącym niełatwo wyobrazić sobie długi rejs samolotem bez możliwości puszczania maleńkiego dymka. Niestety przepisy mające na celu ochronę innych pasażerów, w tym dzieci oraz ciężarnych, nie pozwalają na używanie papierosów. Musimy o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Poznań - Wettingen i pakując wakacyjną walizkę.

Palenie zakazane

Jeszcze 20-30 lat temu palący na pokładzie samolotu nikogo nie dziwili, jednak to były czasy, gdy do spraw zdrowotnych związanych z używaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak dużej wagi. Dzisiaj jest całkiem inaczej i sięganie po papierosy na pokładzie samolotu jest surowo zabronione, zatem jeśli palimy i wybieramy się w podróż samolotem, powinniśmy liczyć się z wymuszonym odpoczynkiem od papierosa na czas podróży Poznań - Wettingen. Nieważne tu jest czy wybieramy tanie loty Poznań - Wettingen, czy podróże regularnymi przewoźnikami – przepisy wszędzie są równie surowe. Co ważne: zakaz palenia tyczy się w równym stopniu tradycyjnych papierosów, jak też fajki czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienka – w każdym miejscu jest to zakazane!

Pasażerom czasem zdaje się, że podczas lotu Poznań - Wettingen mogą wymknąć się do łazienki na małego dymka, bo nikt tego nie dostrzeże. To oczywiście nierealne, gdyż w samolotowych łazienkach znajdują się czujniki dymu. Nie warto usiłować obejść przepisów, bo może się to zakończyć nie tylko upomnieniem, ale też karą finansową. Przy podróży samolotem pomocne mogą być gumy i różne preparaty pomagające opanować chęć palenia. Jeśli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego rejsu, wybierajmy wariant lotu z przesiadką. Naprawdę nie musi to być droższe: możemy przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, który bilet będzie najtańszy , lecz także ile trwa rejs z określonymi przewoźnikami .

Przewozimy papierosy w czasie lotu Poznań - Wettingen

Jeżeli wybieramy tanie loty Poznań - Wettingen i planujemy wakacje, z pewnością zechcemy wziąć ze sobą własne papierosy, aby nie nabywać ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w wielu państwach są one naprawdę kosztowne, a niekoniecznie nam zasmakują. Nim zapakujemy wakacyjną walizkę, zaznajommy się z regulacjami celnymi wiążącymi się z przewozem wyrobów tytoniowych. W przypadku wkładów do e-papierosów trzeba dodatkowo pamiętać o limicie dotyczącym przewozów płynów w bagażu podręcznym.