X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Wiedeń

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Wiedeń

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Wiedeń

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Poznań Wiedeń

Przewodnik po lotach Poznań Wiedeń

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba planująca urlop jest świadoma tego, że przygotowanie się do wyjazdu może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież wybrać niezbędne elementy garderoby, zmieścić je w bagażu, a także mieć na uwadze różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie wyjazdu Poznań -Wiedeń. Zasadniczą kwestią jest również dobór walizki, do której zapakujemy wszystkie rzeczy. Co lepiej sprawdzi się w podróży - torba czy walizka? Oto praktyczne porady dla pasażerów.

Sztywna walizka czy materiałowa torba

Chcesz wybrać najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci spakować bagaż podręczny na lot Poznań -Wiedeń? Swoje plusy i minusy mają zarówno walizki, jak i torby podróżne. Walizka na kółkach jest bardzo mobilna i pozwala na szybkie przewożenie bagażu, np. po hali odlotów. Nie trzeba więc męczyć się z przenoszeniem ciężkich tobołków. Walizka zrobiona z twardego plastiku świetnie chroni zawartość bagażu przez urazami mechanicznymi, jednak waży średnio 2 kg, co może wiązać się z ryzykiem zmniejszenia ilości bagażu przy odprawie.

Kiedy warto wybrać torbę podróżną

Zrobiona z miękkiego materiału torba pozwala na zapakowanie większej ilości rzeczy bez ryzyka przekroczenia limitu wagowego. Wadą będzie z natomiast gorsze zabezpieczenie bagażu - torba nie jest tak sztywna jak wykonana z tworzywa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz podróż Poznań -Wiedeń? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku istotnych zasadach dotyczących transportu rzeczy. W bagażu podręcznym nie można przewozić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. noży, nożyczek, golarek, czy narzędzi. Warto zatem przejrzeć torbę i mieć pewność, że przewozimy rzeczy bezpieczne, a lot na pewno przebiegnie bez problemów.