X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Wiedeń

już od

04 sie 11 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Wiedeń

Bilety lotnicze Poznań Wiedeń

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Wiedeń

Przewodnik po lotach Poznań Wiedeń

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba planująca urlop jest świadoma tego, że przygotowanie się do wyjazdu może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież wybrać niezbędne elementy garderoby, zmieścić je w bagażu, a także mieć na uwadze różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie wyjazdu Poznań -Wiedeń. Zasadniczą kwestią jest również dobór walizki, do której zapakujemy wszystkie rzeczy. Co lepiej sprawdzi się w podróży - torba czy walizka? Oto praktyczne porady dla pasażerów.

Sztywna walizka czy materiałowa torba

Chcesz wybrać najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci spakować bagaż podręczny na lot Poznań -Wiedeń? Swoje plusy i minusy mają zarówno walizki, jak i torby podróżne. Walizka na kółkach jest bardzo mobilna i pozwala na szybkie przewożenie bagażu, np. po hali odlotów. Nie trzeba więc męczyć się z przenoszeniem ciężkich tobołków. Walizka zrobiona z twardego plastiku świetnie chroni zawartość bagażu przez urazami mechanicznymi, jednak waży średnio 2 kg, co może wiązać się z ryzykiem zmniejszenia ilości bagażu przy odprawie.

Kiedy warto wybrać torbę podróżną

Zrobiona z miękkiego materiału torba pozwala na zapakowanie większej ilości rzeczy bez ryzyka przekroczenia limitu wagowego. Wadą będzie z natomiast gorsze zabezpieczenie bagażu - torba nie jest tak sztywna jak wykonana z tworzywa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz podróż Poznań -Wiedeń? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku istotnych zasadach dotyczących transportu rzeczy. W bagażu podręcznym nie można przewozić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. noży, nożyczek, golarek, czy narzędzi. Warto zatem przejrzeć torbę i mieć pewność, że przewozimy rzeczy bezpieczne, a lot na pewno przebiegnie bez problemów.