X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Yverdon-Les-Bains

już od 295 zł
09 cze 16 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
04 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
05 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
07 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
08 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Yverdon-Les-Bains

Przewodnik po lotach Poznań Yverdon-Les-Bains

Ubezpieczenie turystyczne- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed lotem Poznań - Yverdon-les-bains? Informator dla turystów

Planujesz lot Poznań - Yverdon-les-bains  i zastanawiasz się nad wykupieniem specjalnej polisy ubezpieczeniowej? Jeśli Twój wyjazd Poznań - Yverdon-les-bains jest wyjazdem za granicę w szczególności do państw o niestabilnej sytuacji politycznej lub lecisz z rodziną z małymi dziećmi, warto taką opcję wziąć pod uwagę, oczywiście w zależności od środków finansowych, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Wartość turystycznej polisy ubezpieczeniowej jest  adekwatna do zakresu sytuacji, przeciw którym chcesz się ubezpieczyć oraz może być zmienna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed lotem warto przeczytać z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować taką polisę ubezpieczeniową do swoich potrzeb.

Co gwarantuje zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej?

Do lotu Poznań - Yverdon-les-bains pozostało już niewiele czasu i wahasz się nad kupnem turystycznej polisy ubezpieczeniowej, a do tego w sieci czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać lot, lot ulegnie opóźnieniu, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie wspominając już o niespodziewanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim ze strachu przed tym wszystkim zrezygnujesz z wyjazdu Poznań - Yverdon-les-bains przeczytaj, zakres jakich czynnośći gwarantuje ubezpieczenie turystyczne. Przede wszystkim taka polisa gwarantuje całościową ochronę w trakcie podróży zagranicznych i krajowych, a także zapewnia komfort w trakcie podróży lotniczych. W cenie biletu lotniczego nie jest zawarte ubezpieczenie bagażu, jedynie zapewnia, że przewoźnik zrobi wszystko,co w jego mocy, aby torba dotarła do Yverdon-les-bains razem z Tobą, w całości.  Przed zagubieniem lub zniszczeniem torby podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie turystyczne. Polisa ubezpieczeniowa zapewnia pokrycie kosztów związanych z zagubieniem, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez linie lotnicze, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Rekompensata zostanie wypłacona również w przypadku, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony na skutek zdarzeń losowych czy kataklizmów. Ponadto ubezpieczyciel zapewnia pokrycie kosztów za opóźnienie samolotu oraz w przypadku jego całkowitego odwołania. Opróćz tego możesz zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w kraju docelowym, utraty pieniędzy wypłaconych z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w Yverdon-les-bains oraz zakup usługi assistance. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zaczyna obowiązywać w momencie przekroczenia granicy Polski przez Ubezpieczonego w terminie określonym w polisie.  Wykupując ubezpieczenie turystyczne należy dokładnie wybrać daty trwania okresu ubezpieczenia, tzn. daty wylotu i powrotu.