X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Zilina

już od

21 maj 28 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Zilina

Bilety lotnicze Poznań Zilina

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Zilina

Przewodnik po lotach Poznań Zilina

Czy kosmetyki można zabrać w bagażu podręcznym?

W bagażu rejestrowanym kosmetyki można przewozić prawie bez żadnych ograniczeń. Jednak już w bagażu podręcznym może być to trudniejsze. Wiele osób decydując się tylko na zabranie bagażu podręcznego, szuka informacji, jakie kosmetyki należy zabrać, a co jest niemożliwe. Dowiedz się, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Co możesz zabrać na pokład samolotu

Lista rodzajów kosmetyków, które można spakować na pokład jest naprawdę długa. Właściwie w twoim bagażu w tanich lotach Poznań - Zilina możesz spakować niemalże wszystko. Umieścisz tam zarówno cienie do make-up, jak i mydła, płyny do kąpieli, czy balsamy. Można też wziąć aerozole, np. antyperspiranty.

Większy problem pojawia się, jeśli chcesz wpakować przybory do manicure i maszynki do golenia. Pojedyncza maszynka z zamkniętym ostrzem pokrywce być przewieziona w samolocie, jednakże już golarki z nieosłoniętymi ostrzami nie nie można spakować. W tym wypadku możesz włożyć to do bagażu rejestrowanego albo po prostu wziąć ze sobą golarkę elektryczną.

Przewożenie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Poznań - Zilina i regularne linie lotnicze podają szczególne wymagania dotyczące sposobu przewożenia preparatów do pielęgnacji. Przede wszystkim wszystkie kosmetyki w płynnie (płyn micelarny, szampo, preparaty o konsystencji żelu) powinny zostać przełożone do niewielkich wykonanych z plastiku buletel. Pojemniki muszą mieć pojemność stu mililitrów.

Wszystkie buteleczki z płynami trzeba spakować do przezroczystej, plastikowej torebki – kosmetyczki. W trakcie odprawy może być to kontrolowane. Trzeba też zdawać sobie sprawę, że do bagażu podręcznego możesz spakować tylko 1 l płynów. Zasady te pojawiają się w regulaminie zarówno tanich lotów Poznań - Zilina, jak i tradycyjnych linii lotniczych.