X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Zoersel

już od

15 maj 22 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Zoersel

Bilety lotnicze Poznań Zoersel

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Zoersel

Przewodnik po lotach Poznań Zoersel

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy cenne wskazówki dla pasażerów. W jaki sposób przygotować psa lub kota do podróży samolotem Poznań -Zoersel?

Czy z psem można podróżować?

Na wstępie warto zauważyć, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wybraniem się w podróż należy drobiazgowo sprawdzić stosowne regulaminy. Większość tanich przewoźników wpuszcza na pokład samolotu jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w luku bagażowym lub drogą cargo, jednak taki rodzaj transportu może powodować stres u futrzaka. Kupiłeś bilety na połączenie Poznań - Zoersel, a na pokładzie samolotu mogą znajdować się zwierzęta? Po rezerwacji biletu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład pupila. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy zamawiać osobnego biletu. Konieczne jest natomiast zakupienie odpowiedniego pojemnika, w którym pupil bezpiecznie spędzi podróż. Transporter musi rzecz jasna być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi położyć się, przekręcić.

O czym nie można zapomnieć

Jeżeli planujesz przewieźć psa w kabinie pasażerskiej, pamiętaj o czynnościach urzędowych. Odpowiednie dokumenty są w tym wszystkim najważniejsze - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Czworonóg musi także mieć wszczepiony czip - jest to wymagane we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Planujesz lot Poznań -Zoersel? Pamiętaj, że w trakcie podróży pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a samego psa nie można z niego wyjmować. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać czworonoga do pojemnika - dzięki temu lepiej zniesie lot i będzie bardziej spokojny.