X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań karpathos

już od 1650 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska karpathos

Bilety lotnicze Polska karpathos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 wrz (nie)
Aegean Air
karpathos
09 wrz (nie)
Aegean Air
Warszawa
01 wrz (sob)
Aegean Air
karpathos
08 wrz (sob)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań karpathos

Przewodnik po lotach Poznań karpathos

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagaż rejestrowany, nazywany również odprawianym nie jest wnoszony na pokład samolotu Poznań - karpathos - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich rzeczy nie możemy do niego wkładać? Czy jest on płatny? Zachęcamy do przeczytania naszego poradnika!

Odprawa check-in czy nadanie w punkcie zrzutu?

Bagażu rejestrowanego nie możemy mieć przy sobie w czasie lotu - musimy dokonać jego odprawy. Wyróżniamy 2 sposoby - przekazanie personelowi przy odprawie biletowo-bagażowej lub nadanie w punkcie zrzutu. Skorzystałeś z pierwszego rozwiązania? W takiej sytuacji na lotnisko należy przyjechać zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed startem samolotu Poznań - karpathos. Po odprawieniu bagaży odpowiedzialność za ich uszkodzenie spoczywa na przewoźniku - w razie utraty bagażu klient może nawet żądać odszkodowania.

Czego nie można pakować do bagażu rejestrowanego?

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu nadawanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć o wiele więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne obostrzenia. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - materiałów łatwopalnych, substancji chemicznych, urządzeń wybuchowych lub ich imitacji, pojemników z gazem.

Ile kosztuje bagaż nadawany?

Wszystko zależy od linii lotniczych - pasażerowie podróżujący tanimi liniami zazwyczaj muszą ponosić opłaty dodatkowe. Przed Tobą lot Poznań - karpathos i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużo rzeczy? Zwróć uwagę na to, że istnieją określone limity wagowe, których nie można przekroczyć, bo inaczej zostanie naliczona dodatkowa opłata. W przypadku tradycyjnych linii lotniczych zazwyczaj koszt wlicza się w cenę biletu. Warto jednak wcześniej zweryfikować regulamin przewoźnika, żeby uniknąć nieporozumień.