X
Ładowanie...

Tanie loty Praga Chania

już od 293 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
30 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
13 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
03 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
13 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
29 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
27 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
18 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
22 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
06 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
13 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Praga Chania

Przewodnik po lotach Praga Chania

Co może znajdować się w bagażu podczas lotu Praga - Chania

Jeżeli lecimy po raz pierwszy, bo w końcu do podróży skłoniły nas tanie loty Praga - Chania, to z pewnością namyślamy się, co mamy prawo ze sobą zabrać, a czego zabrać nie możemy. Dlatego warto zajrzeć do specjalnych poradników, które na swojej witrynie posiadają wszyscy przewoźnicy. Wtedy będziemy mogli na ten temat pozyskać naprawdę znaczną wiedzę.

Co mamy prawo mieć na pokładzie podczas trasy Praga - Chania

Głównie okazujemy się być zainteresowani, co można zabrać ze sobą na pokład samolotu podczas lotu Praga - Chania? Warto posiadać wiedzę, że mamy prawo zabrać trochę jedzenia, jeśli będzie ono spakowane przez producenta. Dodatkowo możemy wziąć odrobinę płynów, jednak nie przekraczającą 1 litr, a dodatkowo powinny być w opakowaniach do 100 mililitrów. Te płyny powinny zostać zapakowane razem, w przezroczystym woreczku, bo wówczas szybciej przejdziemy przez odprawę. I nie będzie miało tu znaczenia, czy wybieramy regularnych przewoźników czy tanie loty Praga - Chania, tego rodzaju obostrzenia będą nas obowiązywały wszędzie.

Podczas podróży Praga - Chania medykamenty możemy mieć

Nawet jeśli postanowimy wykupić bilet na najtańszy lot za , to mimo wszystko musimy wiedzieć, że medykamenty do samolotu możemy wnieść. Zarówno te, które będą dostępne bez recepty jak np. lek na kaszel, jak i te na receptę. Przy tych na receptę warto mimo wszystko posiadać zaświadczenie od doktora. Rzecz jasna możemy mieć ich ze sobą tyle, ile faktycznie potrzebujemy w czasie wyjazdu, a więc jeśli będzie to trwająca krótko podróż , to nie powinniśmy brać więcej, niż jesteśmy w stanie zużyć.

Co do bagażu rejestrowanego?

Jeśli pragniemy na przelot Praga - Chania zabrać większą ilość płynów, albo chcemy wziąć coś ostrego, to trzeba to zapakować do bagażu rejestrowanego. Wówczas będzie to lecieć w luku bagażowym i uda nam się to przetransportować, nawet jeżeli wybierzemy tanie loty Praga - Chania. Powinniśmy mimo wszystko mieć świadomość, że bez względu na to, do jakiego bagażu je spakujemy. Nie będziemy mogli wziąć ze sobą rzeczy łatwopalnych i wybuchowych, a to znaczy, że na miejscu muszą zostać wszelkiego typu butle z gazem oraz latarki gazowe.

Trzeba sprawdzić jakiego rodzaju obostrzenia w odniesieniu do walizek mają tanie loty Praga - Chania i inne linie lotnicze. Im więcej na ten temat wiemy, tym mniej przedmiotów będziemy zmuszeni wyjąć z bagażu w czasie kontroli i pozostawić na lotnisku.