X
Ładowanie...

Tanie loty Praga Dubaj

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Praga Dubaj

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Praga Dubaj

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Praga Dubaj

Przewodnik po lotach Praga Dubaj

Tanie loty z Pragi do Dubaju - jak szukać tanich lotów

Szukasz lotów z Pragi do Dubaju? Na stronie FRU.PL możesz zarezerwować tanie loty bezpośrednie i z przesiadką. Jak zarezerwować lot? To bardzo proste: wpisz miejsce, z którego zaczynasz podróż, cel podróży, liczbę pasażerów i datę. Gotowe – możesz już się pakować!
Jeśli chcesz znaleźć naprawdę tanie loty, pomyśl o rezerwacji z dużym, nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Kiedy zbliża się termin odlotu, ceny automatycznie rosną. Teraz ceny biletów zaczynają się już od 903 zł, najkrótszy lot trwa tylko 9h 30min.
Warto też korzystać z Alarmu Cenowego. Wprowadź kwotę, za jaką chcesz nabyć lot i czekaj na wiadomość. Kiedy ceny interesującego cię lotu zbliżą się do określonego pułapu, zostaniesz poinformowany. Tanie latanie jest naprawdę proste!

Tanie loty z Pragi do Dubaju - linie lotnicze

Na trasie Praga – Dubaj kursuje wielu przewoźników, ale do najpopularniejszych należą Czech Airlines i Emirates. Obie linie lotnicze oferują bezpośrednie loty Praga-Dubaj.

Tanie loty Praga Dubaj

Tanie loty z Pragi do Dubaju - lotniska

Międzynarodowy Port Lotniczy w Dubaju- lotnisko usytuowane w odległości 4 km od Dubaju, największy węzeł lotniczy na Bliskim Wschodzie.

 

Dojazd z lotniska Międzynarodowy Port Lotniczy w Dubaju

Autobusy - na lotnisko dojeżdżają publiczne autobusy, których stacje można zobczyć naprzeciwko terminali. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 10 minut.

Autobusy Dubai International Airport Buses - te autobusy bezpłatnie dowożą pasażerów do centrum miasta i około 80 hoteli.
Metro - pociągi metra jeżdżą spod Terminalu 1 i Terminalu 3. Metro działa od godziny 5:50 (codziennie z wyjątkiem piątku) do północy w czwartek. Bilety można kupić na lotnisku.

Tanie loty z Berlina do Dubaju - przewodnik po atrakcjach

Wsypa Palomowa w Dubaju

Dubaj to miasto od lat fascynujące swoim bogactwem i rozmachem. Właśnie tu znajduje się najwyższy budynek świata – Burj Kalifa i jedno z najbardziej imponujących centrów handlowych - Dubai Mall, choć może aby poczuć prawdziwie arabski klimat, warto zrobić zakupy na jednym z licznych souków. Wśród zabytków miasta uwagę przyciąga Meczet Jumeirah, który szczególnie pięknie wygląda wieczorami. Historię regionu można natomiast poznać dzięki Muzeum Dubajskiemu. Dubajczycy są niezwykle dumni z sztucznych Wysp Palmowych, usypanych przy wybrzeżu.

Tanie loty z Berlina do Dubaju - kiedy lecieć?

Najlepszym czasem na odwiedzenie Dubaju są miesiące październik – kwiecień. Jest to jednak sezon chętnie wybierany przez turystów, zatem należy przygotować się na tłumy. Wtedy w Dubaju odbywają się ciekawe wydarzenia, między innymi Dubai International Film Festival i Dubai Shopping Festival. Tłumów można uniknąć przyjeżdżając tu między majem a wrześniem, wtedy jednak gorąco bywa nie do zniesienia. Ceny są jednak znacznie niższe i nie ma problemów ze znalezieniem zakwaterowania.

 

Zobacz też wszystkie tanie loty do Dubaju i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.