X
Ładowanie...

Tanie loty Praga Girona

już od 156 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Girona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Girona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
04 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
05 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
19 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
07 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Praga Girona

Przewodnik po lotach Praga Girona

Co możesz posiadać przy sobie podczas podróży Praga - Girona?

Jeśli po raz pierwszy zgodziliśmy się korzystać z oferty jaką posiadają tanie loty Praga - Girona, to z pewnością podstawowym z zagadnień, które nas dręczą jest to, co mamy możliwość zabrać sobie do samolotu. Warto się już wcześniej orientować w tej kwestii, możemy nawet skorzystać z informacji, która będzie zamieszczona na witrynie każdego z przewoźników , tak abyśmy posiadali pewność, że nie weźmiemy czegoś, co mogłoby się okazać kłopotliwe w czasie kontroli.

Co do bagażu kabinowego na lot Praga - Girona?

Najważniejszą kwestią będzie to, co możemy mieć w bagażu podręcznym w czasie takiego lotu Praga - Girona. Możliwe jest zabranie płynów, do ilości 1 litra, lecz w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Powinniśmy tu wspomnieć, że do tych płynów zalicza się również szampon albo żel do mycia. Dodatkowo w bagażu podręcznym tanie loty Praga - Girona pozwolą nam posiadać tablet, laptop czy trochę żywności, a to oznacza, że będziemy mogli sobie umilić wyprawę. Obowiązkowo mają się w nim znaleźć dokumenty niezbędne do lotu, a więc dowód tożsamości oraz karta pokładowa, ponieważ bez nich odbycie nawet naprawdę krótkiego przelotu nie jest realne. Nie możemy za to brać żadnych ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na przelot Praga - Girona to coś odmiennego

Musimy mieć świadomość, że tanie loty Praga - Girona dają nam szansę zakupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim możemy przewozić to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, a także to, czego w kabinowym mieć nie wolno. To znaczy, że także zamawiając najtańszy lot , w bagażu, który poleci w luku bagażowym mamy prawo przewozić ostre przedmioty, przewozić odrobinę alkoholu, jak również płyny w butelkach większych niż 100 ml. Ale nawet tu nie możemy na przelot Praga - Girona wnieść niczego, co będzie wypełniane gazem, z tego powodu możemy zapomnieć o latarce gazowej czy butli wypełnionej propan butanem.

Trzeba zajrzeć na witrynę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Praga - Girona i sprawdzić co możemy ze sobą zabrać, a czego nie. Dodatkowo bardzo pomocna jest rozpiska, co ma możliwość się znaleźć w określonym bagażu, tak żebyśmy mieli pewność, że także nieświadomie, nie będziemy próbować zabrać do samolotu tego, czego na nim nie może być podczas przelotu Praga - Girona.