gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Czech Airlines Praga Mahe Island

już od 3636 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Praga Mahe Island

Bilety lotnicze Praga Mahe Island

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Praga
19 paź (pią)
QATAR AIRWAYS
Mahe Island
28 paź (nie)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Czech Airlines Praga Mahe Island

Przewodnik po lotach Czech Airlines Praga Mahe Island

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś wymarzony wyjazd Praga - Mahe Island linią Czech Airlines i chcesz zatroszczyć się o każdy szczegół? Oprócz wynajęcia pokoju, zabukowania biletu lotniczego i zapakowania najważniejszych rzeczy, warto również pomyśleć o skorzystaniu z ubezpieczenia turystycznego. Dlaczego jest to tak ważne?

Dlaczego warto wykupić polisę ubezpieczeniową?

Sektor turystyczny przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom - według danych w zeszłym roku na wczasy wybierało się ponad kilkanaście mln osób. Spora część podróżnych stawia na wyjazdy poza granicami kraju - przyciąga nas wizja wylegiwania się na gorącej plaży, kosztowania egzotycznych potraw, zwiedzania monumentalnych zabytków. Odległe kierunki to marzenie wielu turystów, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki zdarzą się nieoczekiwane sytuacje? Leczenie szpitalne, środki medyczne, odwołany lot Praga - Mahe Island linią Czech Airlines, skradziony bagaż, perspektywa skrócenia urlopu - to wszystko może spowodować bardzo duże koszty. Skutki wypadków złagodzi odpowiednia polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Suma gwarantowana

Wybierając ofertę warto przede wszystkim sprawdzić koszty gwarantowane, czyli sumę, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. W krajach UE jej minimalna wysokość powinna sięgnąć 20 tys. euro, a w innych bardziej odległych destynacjach - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją też oferty w których podmiot pokrywa wszystkie hospitalizacji - jest to szczególnie potrzebne m.in. w Stanach Zjednoczonych. Dobra polisa powinna również zapewnić klientowi środki z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Jak uniknąć rozczarowania

Podmioty działające na rynku oferują także ubezpieczenia OC, ubezpieczenie bagażu, wypłacenie środków z tytułu odwołanych lotów, a nawet wynajęcia ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Praga - Mahe Island linią Czech Airlines? Zwróć uwagę na to, żeby dokładnie przeczytać OWU - to pozwoli uniknąć różnych niejasności.