X
Ładowanie...

Tanie loty Praga Malmo

już od 78 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Malmo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Malmo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
03 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
06 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
06 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
09 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Poznań
03 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
06 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
25 cze (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
31 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
03 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Praga Malmo

Przewodnik po lotach Praga Malmo

Polisa ubezpieczeniowa na czas wyjazdu- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed lotem Praga - Malmo? Informator dla turystów

Planujesz wycieczkę Praga - Malmo  i zastanawiasz się nad zakupem ubezpieczenia turystycznego? Jeśli Twój lot Praga - Malmo jest wyjazdem za granicę w szczególności do krajów o niepewnej sytuacji politycznej lub lecisz z rodziną z małym dzieckiem, warto taką opcję wziąć pod uwagę, oczywiście o ile masz środki finansowe, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Wartość ubezpieczenia turystycznego jest  adekwatna do zakresu sytuacji, przeciw którym chcesz się ubezpieczyć oraz może być różna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed wycieczką warto przeczytać z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować taką polisę ubezpieczeniową do swoich potrzeb.

Przed czym chroni ubezpieczenie turystyczne?

Do wyjazdu Praga - Malmo pozostało już niewiele czasu i wahasz się nad kupnem ubezpieczenia turystycznego, a do tego w Internecie czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać samolot, lot ulegnie opóźnieniu, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie wspominając już o nieoczekiwanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim z obawy przed tym wszystkim zrezygnujesz z wyjazdu Praga - Malmo przeczytaj, co obejmuje turystyczna polisa ubezpieczeniowa. Przede wszystkim takie ubezpieczenie gwarantuje kompleksową opiekę w trakcie podróży zagranicznych i krajowych, oraz gwarantuje komfort w trakcie podróży lotniczych. Samo wykupienie biletu lotniczego nie zawiera ubezpieczenia bagażu, jedynie gwarantuje, że przewoźnik zrobi wszystko,co w jego mocy, aby walizka dotarła do destynacji razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed utratą lub uszkodzeniem torby podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie podróżne. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zapewnia zwrot kosztów związanych z utratą, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez przewoźnika, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Odszkodowanie zostanie wypłacone również w przypadku, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony w efekcie nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Dodatkowo ubezpieczyciel gwarantuje pokrycie kosztów za opóźnienie samolotu oraz w sytuacji jego całkowitego odwołania. Opróćz tego masz możliwość zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w Malmo, utraty pieniędzy wypłaconych z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju docelowym oraz zakup usługi assistance. Ubezpieczenie turystyczne zaczyna obowiązywać w momencie przekroczenia granicy Polski przez osobę ubezpieczoną w terminie określonym w formularzu ubezpieczenia.  Decydując się na zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej należy precyzyjnie określić termin trwania okresu ubezpieczenia, czyli daty podróży.