X
Ładowanie...

Tanie loty ITA Airways Praga Neapol

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty ITA Airways

Praga Neapol

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze ITA Airways Praga Neapol

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje ITA Airways Praga Neapol

Przewodnik po lotach ITA Airways Praga Neapol

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz wycieczkę Praga - Neapol linią Alitalia i zależy Ci na samodzielnej eksploracji terenu? Rozważ wynajęcie pojazdu! Co składa się na ostateczny koszt wynajmu? Czy wiek kierowcy ma znaczenie? Przeczytaj najważniejsze informacje praktyczny przewodnik dla turystów!

Dlaczego warto wynająć auto

Wypożyczenie samochodu w czasie podróży do Portugalii, Szwecji czy Chorwacji wielkie możliwości. Jeżeli jesteś jednym z turystów, którzy wolą samodzielnie eksplorować nowe tereny, to przy rezerwacji lotu Praga - Neapol linią Alitalia koniecznie pomyśl o wypożyczeniu pojazdu. Wcześniej warto oczywiście zweryfikować, czy Twoje prawo jazdy jest honorowane w kraju, do którego się udajesz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy używać polskiego dokumentu, a w innych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można uzyskać bez konieczności przechodzenia dodatkowych testów.

Benzyna, ubezpieczenie i kaucja

Na ostateczny koszt wynajmu auta składa się wiele czynników - m.in. cena wypożyczenia, benzyna, polisa ubezpieczeniowa oraz opłata zabezpieczająca. Koszt usługi jest rzecz jasna uzależniony od modelu auta, jego rocznika, a także ogólnego komfortu pojazdu. Podróżni zazwyczaj mają do dyspozycji auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem należy uzupełnić - inaczej może zostać naliczona opłata dodatkowa. Wiele firm obliguje klientów do skorzystania z polisy ubezpieczeniowej, która pokrywa koszty związane ze zniszczeniem auta. Warto też podkreślić, że osoby poniżej 25. roku życia mogą być obciążone opłatą za wiek.

Czy kata kredytowa jest konieczna

Jeżeli chcesz wynająć auto, musisz liczyć się z koniecznością założenia karty kredytowej, na której blokowane są pieniądze pokrywające kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Ruka Borgarfjordur Eystri

Tanie loty Ronneby Nykobing Mors

Tanie loty Hagfors Karlowe Wary

Tanie loty Iasi Zermatt

Tanie loty Kokkola Rousse

Tanie loty Chaves Melilla

Tanie loty Ostrawa Sarnen

Tanie loty Dusseldorf Denpasar

Tanie loty Lacsa Pavones

Tanie loty TAP (Air Portugal) Stambuł