X
Ładowanie...

Tanie loty Praga Pardubice

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Praga Pardubice

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Praga Pardubice

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Praga Pardubice

Przewodnik po lotach Praga Pardubice

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa lub kota? Sprawdź, czy Twoja linia lotnicza akceptuje obecność futrzaka na pokładzie. Prezentujemy najważniejsze informacje dla właścicieli. Jak przygotować zwierzaka do lotu Praga -Pardubice?

Czy ze zwierzakiem można podróżować?

Pamiętaj, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wybraniem się w podróż należy dokładnie sprawdzić stosowne zapisy w regulaminach. Większość tanich linii wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki sposób transportu może jest mało komfortowe dla czworonoga. Wybrałeś lot Praga - Pardubice, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci przewiezienia kota lub psa. Z reguły dla futrzaka nie trzeba kupować oddzielnego biletu. Konieczne jest z kolei przygotowanie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie spędzi lot. Transporter musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Bezpieczna podróż z pupilem

Jeżeli chcesz wyjechać z pupilem za granicę, nie zapomnij o formalnościach. Bardzo istotne są dokumenty - między innymi paszport wystawiony przez weterynarza. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obowiązkowe na terenie całej wspólnoty unijnej. Planujesz lot Praga -Pardubice? Ważna informacja - trakcie lotu pojemnik ze zwierzęciem nie może być otwierany, a samego psa nie można z niego wyjmować. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać futrzaka do zamknięcia - dzięki temu lepiej zniesie trudy podróży i będzie bardziej spokojny.