X
Ładowanie...

Tanie loty Praga Rovaniemi

już od 2833 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rovaniemi

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rovaniemi
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
29 maj (wto)
LOT
Rovaniemi
08 cze (pią)
Finnair
Poznań
31 maj (czw)
LOT
Rovaniemi
05 cze (wto)
Finnair
Poznań
31 maj (czw)
LOT
Rovaniemi
06 cze (śro)
Finnair
Poznań
28 maj (pon)
LOT
Rovaniemi
04 cze (pon)
Finnair
Poznań
31 maj (czw)
LOT
Rovaniemi
04 cze (pon)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Praga Rovaniemi

Przewodnik po lotach Praga Rovaniemi

Tradycyjne linie lotnicze- czym różnią się od tanich lini lotniczych i co oferują w ramach kosztu biletu Praga - Rovaniemi?

Przeglądając oferty rejsów do Praga - Rovaniemi nie wiesz, czemu oferta cenowa biletów regularnych przewoźników jest zazwyczaj nieco wyższa niż koszt biletów tańszych przewoźników na tej samej trasie Praga - Rovaniemi? Przede wszystkim jest to związane z wyższą jakością usług, możliwością zwrotów zarezerwowanych biletów oraz wyborem długich lotów międzykontynentalnych. Zwiększone koszty biletu odzwierciedla również flota, z której korzystają, lądowanie i oczekiwanie na wylot odbywa się na dużych lotniskach Praga - Rovaniemi, dobrze skomunikowanych z centrum oraz zwiększoną ilością załogi. Maszyny tradycyjnych linii lotniczych są mniej eksploatowane i z reguły przebywają na lotnisku dłużej ułatwiając pasażerom przejście przez formlaności lotniskowe. Nie jest to jednoznaczne z tym, że zawsze koszty ich biletów będą wysokie. Obecnie przy rozwoju konkurencji usług lotniczych tradycyjni przewoźnicy, także organizują promocje na bilety, zwłaszcza kiedy lot jest oddalony w czasie. Dlatego jeśli chcesz ustrzelić okazję na lot regularnymi liniami lotniczymi warto założyć Alarm Cenowy dostępny na naszej witrynie FRU.PL , który pomoże wybrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wyższy standard lotu, czyli inne udogodnienia dla podróżującego

Regularne linie lotnicze dają możliwość  wyboru zakupu miejsca w kilku klasach rezerwacyjnych. Kategorie rezerwacyjne dzielą się na klasę ekonomiczną, biznes oraz pierwszą, które implikują koszt biletów, jakość obsługi pasażerskiej oraz usytuowanie miejsc w samolocie, których jest mniej niż u niskokosztowych przewoźników. Oprócz komfortu związanego z większą powierzchnią w samolocie, możemy spodziewać się: posiłku w trakcie lotu, soków czasem nawet alkoholu, dostępu do gazet, muzyki, możliwości nadania bagażu rejestrowanego, jako dodatkowego bagażu poza bagażem podręcznym oraz szybkiej odprawy lotniskowej.W zależności od prestiżu linii lotniczych podczas długich rejsów na turystę czekają rzeczy takie jak miękki zagłówek oraz pled.