X
Ładowanie...

Tanie loty Praga Volos

już od 79 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
18 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
30 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Praga Volos

Przewodnik po lotach Praga Volos

Czy dzieci polecą Praga - Volos bez asysty?

Dzieci przez wiele linii lotniczych potraktowane będą ze szczególną uwagą oraz obsługiwane są nie raz jako podróżni specjalni. Dlatego właśnie, latając z dzieciaczkiem w większości przypadków, możemy oczekiwać na przepuszczenie w czasie wsiadania do samolotu, czy na pozyskanie najdogodniejszego siedzenia. Lecz w jaki sposób wygląda taka podróż dziecka. Czy realne są tanie loty Praga - Volos, w których dziecko będzie leciało samo?

Zapoznajmy się z wytycznymi linii lotniczych

Powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, że każda linia lotnicza ma własne zasady, jeśli idzie o tanie loty Praga - Volos z udziałem dzieci. Dlatego warto się porozumieć z tym odpowiednim, żeby uzyskać odpowiedzi na intrygujące nas pytania. Zazwyczaj dziecko do lat 5 nie może latać Praga - Volos bez opiekuna. Niejednokrotnie za osobę starszą, która może być opiekunem podczas przelotu, uważa się jednostki, które skończyły 15 lat. Jednak żeby się upewnić, że ta linia lat wystarczy na przelot Praga - Volos, na który zakupiliśmy bilet tylko za faktycznie starczy. Powinniśmy porozumieć się z konkretną linią.

Propozycja zorganizowania osoby towarzyszącej na przelot Praga - Volos

Potomstwo do 15 lat, zawsze powinno mieć obok kogoś doroślejszego, dlatego na tanie loty Praga - Volos musimy się decydować wraz z nim. Jeśli nie ma takiej opcji, trzeba się zorientować, czy na konkretnych liniach, realne będzie przygotowanie opieki w czasie przelotu. Niektórzy posiadają takie dodatkowe osoby, które podczas lotu Praga - Volos lecą z dzieckiem i się nim będą zajmować. Oczywiście jeżeli zgodzimy się skorzystać z takiej propozycji, to powinniśmy się przygotować, że będziemy musieli więcej płacić. Ale, jest to jakaś propozycja, jeżeli samodzielnie nie możemy polecieć. Jeśli jest szansa opłacenia takiego opiekuna, to nie ma tutaj znaczenia, czy dziecko będzie lecieć przez kilkanaście godzin, czy taki przelot potrwa tylko moment . Dany opiekun będzie mu przydzielony, a my możemy być spokojni.

Trzeba sprawdzić jakie są zasady latania dzieci. W którym momencie muszą posiadać zagwarantowanego opiekuna, kiedy tanie loty Praga - Volos pozwolą im już na samodzielny przelot. Jedynie po poznaniu się z takimi informacjami, będziemy mieli gwarancję, że wszystko odpowiednio przygotujemy.