X
Ładowanie...

Tanie loty Praga Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Praga Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Praga Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Praga Zurych

Przewodnik po lotach Praga Zurych

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego – czy to się opłaca?

Czekasz na od dawna zaplanowane wakacje, lecz niespodziewanie okazuje się coś, co nakłania cię do zmiany planów. Odwołanie rezerwacji pokoju miejsca w hotelu zazwyczaj oznacza wycofanie zaliczek, a na dodatek – trzeba anulować bilet podróżny. To też ozacza, że przepadają ci poniesione koszty. Można jednak wykupić polisę na taki wypadek. Czy polisa ubezpieczenia kosztów rezygnacji z biletu podróżnego naprawdę jest warte swojej ceny?

Rezygnacja z biletu podróżnego

Od czasu do czasu zdarza się, że należy zrezygnować z wyjazdu. Tanie loty Praga - Zurych zazwyczaj kupuje się z dużym wyprzedzeniem czasowym, w trakcie kilku przez zaplanowanym wyjazdem może wyjść mnóstwo nieprzewidzianych zdarzeń. Zdarza się więc, że odstąpienie od biletu jest koniecznością.

Zarówno w tanich lotach Praga - Zurych, jak i w tradycyjnych liniach lotniczych kłopotliwe może okazać się przebudowanie biletu. Z reguły nie ma możliwości zarezerwowanego siedzenia zwyczajnie komuś odstąpić. Powinieneś oficjalnie przebukować bilet. Należy też wnieść opłatę za zamianę rezerwacji.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego

By móc uniknąć wydatki, możesz kupić polisę ubezpieczenia. Jest to następny rodzaj ubezpieczenia turystycznego. To sprawia, że w czasie, gdy musisz zrezygnować z lotu, ubezpieczyciel zwróci ci koszty biletów. To nawet w tanich lotach Praga - Zurych może być dość dużą kwotą.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji jest wypłacane, jeśli musisz zrezygnować z biletu z powodu wydarzeń losowych. Choroba, wypadek są najbardziej istotne z nich. Kolejnym jest śmierć lub choroba małżonka lub rodzica, też zagrożona ciąża. Wydatek na bilety zostanie ci zwrócony, jeżeli zostaną one skradzione lub spalone.