X
Ładowanie...

Tanie loty Praga baia mare

już od 172 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bukareszt
19 gru (śro)
Tarom
Lot bezpośredni
Cluj Napoca
27 gru (czw)
Tarom
Lot bezpośredni
Bukareszt
20 gru (czw)
Tarom
Lot bezpośredni
Cluj Napoca
25 gru (wto)
Tarom
Lot bezpośredni
Bukareszt
20 gru (czw)
Tarom
Lot bezpośredni
Cluj Napoca
26 gru (śro)
Tarom
Lot bezpośredni
Bukareszt
20 gru (czw)
Tarom
Lot bezpośredni
Cluj Napoca
27 gru (czw)
Tarom
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 gru (sob)
Tarom
Lot bezpośredni
Cluj Napoca
26 gru (śro)
Tarom
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Praga baia mare

Przewodnik po lotach Praga baia mare

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawa opcja na tanie loty z Praga - Baia Mare?

Planujesz lot do Praga - Baia Mare i jedyną dostępną opcją jaką oferująprzewoźnicy jest lot z przesiadkami? Zanim odrzucisz taką opcję, sprawdź nasze wskazówki, że loty z przesiadką nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wytłumaczyć czym jest transferowy. Najprościej mówiąc to lot z przynajmniej jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a w trakcie takiej podróży pasażerowie zmieniają maszynę, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę organizatora lotu. W jakim celu organizuje się takie loty z przesiadką? Ponieważ , nie zawsze podróż bez przesiadek z Praga do wybranego miejsca docelowego jest możliwa, zwłaszcza w przypadku dużych odległości, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie figuruje w planie. Wtedy pomocne są duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które oferują więcej połączeń i są lotniskami przesiadkowymi. Jeśli organizujesz podróż Praga - Baia Mare Twój budżet jest ograniczony a wizja spędzenia kilku godzin na różnych lotniskach Cię nie przeraża, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Zasadniczo loty przesiadkowe są bardziej atrakcyjne cenowo. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz wystarczająco dużo czasu lub nie wiesz jak szukać takich lotów wejdź naszą stronę FRU.PL i skorzystaj z opcji Smart Connection. Jest to skuteczny algorytm, który wyszukuje loty przesiadkowena trasie z Praga do Baia Mare najbardziej atrakcyjne cenowo,składające się z ofert linii regularnych oraz tanich linii lotniczych.

Lot z przesiadką – odprawa

W trakcie lotu przesiadkowego na samym początku w trakcie procedury check-in należy zapytać o możliwe zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie pasażer powinien zostać poinstruowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku przesiadkowym. Praktycznie zawsze informacje, które otrzymasz na lotnisku początkowym nie ulegają zmianie. Dobra rada od FRU.PL: zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki .

Lot z przesiadką Praga - Baia Mare - czy bagaż główny dotrze na miejsce?

Bagaż rejestrowany odprawia się w w Praga i zasadniczo pasażer nie powinien się już nim zajmować do momentu osiągnięcia portu docelowego. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażowa na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku check-in, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli masz ze sobą więcej niż jeden bilet, torbę trzeba odprawić raz jeszcze. Zaleca się również sprawdzić kod lotniska na kwicie bagażowym przyczepionym do rejestrowanej walizki, aby nabrać pewności, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim udasz się w podróż Praga - Baia Mare warto przeczytać, z regulaminem danego przewoźnika co zrobić w sytuacji zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot pasażer może opuścić lotnisko?

Masz kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym turystą, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed lotem warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz jacy przewoźnicy latają na trasie Praga - Baia Mare