X
Ładowanie...

Tanie loty Presov Rapperswil

już od 122 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
02 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
18 maj (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
21 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
10 maj (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
07 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
08 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Presov Rapperswil

Przewodnik po lotach Presov Rapperswil

Przewóz medykamentów w bagażu podręcznym w tanich lotach Presov - Rapperswil

O ile kwestia przewozu jedzenia i płynów na pokładzie samolotu nie pozostawia wątpliwości, o tyle przewożenie leków czasami budzi wątpliwości i kontrowersje. Podpowiadamy, które leki możesz zabrać ze sobą do samolotu i jakie są zastrzeżenia linii lotniczych co do tego.

Transport leków w bagażu podręcznym

Wedłu przepisów klienci mają prawo zabrać ze sobą leki w bagażu podręcznym. To wspaniała wiadomość dla ludzi korzystających z oferty tanich lotów Presov - Rapperswil, ponieważ z reguły zabierają oni tylko podręczny bagaż. Trzeba każdy lek włożyć do przezroczystej torby, dzięki temu będzie można je szybciej oddać na kontroli.

Możesz przewozić właściwie medykamenty każdego rodzaju. W bagażu podręcznym możesz spakować leki kupowane w aptece czy markecie, bez recepty (pastylki do ssania, specyfiki do nosa czy kremy). Możesz również zabierać krople do oczu i płyny odkażające i masz możliwość zabrać więcej niż 100 ml. W bagażu podręcznym można zabrać także medykamenty wydawane na receptę przez specjalistę. Jednakże to może podlegać wyjątkowym regułom.

Transport leków na receptę

Leki przepisywane na receptę także można przetransportować w bagażu podręcznym. Nieistotne, czy wybierasz się tanimi lotami Presov - Rapperswil, czy wybierasz tradycyjne linie lotnicze – w każdym z tych przypadków możesz zabrać ze sobą leki na pokład samolotu. Należy jedynie zgłosić przy odprawie, że masz je ze sobą.

Leki przepisywane na receptę od czasu do czasu jednakże nie przechodzą kontroli bagażowej. Dzieje się tak, ponieważ w różnych państwach są różne przepisy związane z ich wydawaniem i przepisywaniem. W związku z tym też obsługa może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności leków, czyli jedynie będziesz musiał przedstawić odpowiednią dokumentację. Najczęściej wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, jacy przewoźnicy obsługują trasę Presov - Rapperswil