X
Ładowanie...

Tanie loty Preveza Ateny

już od 1889 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Grecja Ateny

Bilety lotnicze Grecja Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Chania
08 sie (śro)
Ryanair
Ateny
15 sie (śro)
Ryanair
Chania
08 sie (śro)
Ryanair
Ateny
17 sie (pią)
Ryanair
Chania
08 sie (śro)
Ryanair
Ateny
16 sie (czw)
WizzAir
Chania
08 sie (śro)
Ryanair
Ateny
18 sie (sob)
Pegasus Airline
Chania
08 sie (śro)
Ryanair
Ateny
19 sie (nie)
EasyJet
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Preveza Ateny

Przewodnik po lotach Preveza Ateny

Planujemy lot Preveza - Ateny będąc w ciąży?

Sporo kobiet okazuje się być w opinii, że jeżeli ciąża mija właściwie, to nie powinny się hamować, jeśli idzie o używanie z radości życia. To właśnie sprawia, że coraz częściej panie w ciąży decydują się na tanie loty Preveza - Ateny, pragnąć sporo pozwiedzać. Lecz czy to bezpieczne? A jeżeli tak, to na co muszą być gotowe ciężarne, tak aby mieć pewność, że lot Preveza - Ateny przebiegnie spokojnie oraz bez zbędnych nerwów?

Pismo od doktora na lot Preveza - Ateny

Przede wszystkim, zanim będziemy korzystać z okazji oraz zakupimy bilet w okazyjnej cenie , powinnyśmy spotkać się z ginekologiem prowadzącym ciążę. Czy nie widzi on jakichś zakazów, żebyśmy mogły korzystać z lotu Preveza - Ateny. Warto go także prosić o stosowne zaświadczenie, w nim wpisze okres naszej ciąży, ponieważ niektóre linie lotnicze mają swoje zasady. Zazwyczaj nie będziemy mogły lecieć, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży i później.

Co robić w czasie lotu Preveza - Ateny

Jeżeli pragniemy mieć pewność, że lot Preveza - Ateny okaże się dla nas przyjemny, to powinnyśmy pamiętać o kilku zasadach. Co kilkanaście minut warto wstać i przejść się po samolocie. Trzeba też zajmować fotele przy przejściu, ponieważ może się okazać, że co chwilę będziemy szły do ubikacji. Czasem także decydując się na tanie loty Preveza - Ateny uzyskamy przywileje podczas wchodzenia na pokład. Jeśli jest możliwość, trzeba również wybierać ten przelot, który będzie trwał stosunkowo krótko . Podczas zapięcia pasów, dobrze jest prosić pracownika załogi o pomoc, tak aby znajdowały się one poniżej brzucha i go nie naciskały.

Jeśli tylko nie będzie przeciwwskazań, tanie loty Preveza - Ateny będą możliwe również dla kobiety w ciąży. Jeżeli odpowiednio się przyszykujemy do tej wyprawy, ma szansę się okazać, że minie ona przyjemnie oraz bez żadnych problemów. Jednak najpierw porozmawiajmy z naszym doktorem, a jeżeli będziemy lecieć do innego kraju, to warto się nauczyć paru przydatnych zdań, takich jak na przykład „mam skurcze”, a pismo od doktora dobrze jest mieć w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które wytyczne odnośnie kobiet w ciąży na pokładzie, mają konkretne linie lotnicze.