X
Ładowanie...

Tanie loty Preweza Podgorica

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Preweza Podgorica

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Preweza Podgorica

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Preweza Podgorica

Przewodnik po lotach Preweza Podgorica

Tani lot z Preweza do Podgorica - tradycyjne czy niskokosztowe linie lotnicze?

Planujesz zakup biletów na tani lot z Preweza do Podgorica i zastanawiasz się, którą ofertę wybrać: tzw. tanich linii lotniczych czy regularnych przewoźników? Ostatnie lata przyniosły zaostrzenie konkurencji między liniami lotniczymi, które prześcigają się w atrakcyjnych ofertach cenowych, często jednak kosztem zapewnianego komfortu podróży. Pytanie o to, które linie lotnicze wybrać, w zasadzie sprowadzać się więc do tego, czy jesteśmy gotowi zrezygnować z pewnych wygód w zamian za niższą cenę. Jakie konkretnie są różnice pomiędzy liniami regularnymi a tanimi? Podpowiadamy!

Tanie linie i regularne - różnice

Bilet na tani lot z Preweza do Podgorica najprędzej kupisz u tanich przewoźników - takich jak Wizz Air, Ryanair czy EasyJet. Skorzystanie z ich oferty pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, musisz jednak uważać na ukryte koszty. Niskokosztowi przewoźnicy naliczają bowiem dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany czy odprawę na lotnisku. Dodatkowo, tego typu firmy niską cenę biletów kompensują sobie szukając oszczędności w innych miejscach. Wybierając tańszą opcję lotu musisz więc nastawić się na zupełnie inny standard podróży niż ten, który gwarantują przewoźnicy tradycyjni. Aby sprzedać jak najwięcej biletów, tanie linie na pokładzie samolotów umieszczającą możliwie jak najwięcej foteli dla pasażerów, co oznacza, że będziesz miał mniej miejsca na nogi. Podczas lotu nie otrzymasz też darmowego posiłku. Którą ofertę w takim razie wybrać? Wszystko zależy od Twoich osobistych preferencji i tego, czy ważniejszy jest dla Ciebie komfort podróży, czy oszczędności. Pamiętaj jednak, że lot trwa zaledwie kilka godzin, a zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na dodatkowe atrakcje podczas wyjazdu.