X
Ładowanie...

Tanie loty Pristina Ateny

już od

04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Pristina Ateny

Bilety lotnicze Pristina Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Pristina Ateny

Przewodnik po lotach Pristina Ateny

Przygotowujemy podróż Pristina - Ateny gdy jesteśmy w ciąży?

Wiele pań jest w opinii, że jeśli ciąża odbywa się prawidłowo, to nie muszą się ograniczać, jeżeli idzie o korzystanie z przyjemności życia. To właśnie sprawia, że coraz częściej ciężarne decydują się na tanie loty Pristina - Ateny, pragnąć sporo zwiedzić. Lecz czy to odpowiednie? A jeżeli tak, to na co muszą być przygotowane kobiety w ciąży, tak aby posiadać pewność, że lot Pristina - Ateny odbędzie się spokojnie i bez zbędnych stresów?

Zaświadczenie od lekarza na lot Pristina - Ateny

Co ważne, nim skorzystamy z możliwości i zakupimy bilet w okazyjnej kwocie , powinnyśmy porozmawiać z lekarzem prowadzącym ciążę. Czy nie dostrzega on jakichś przeciwwskazań, abyśmy miały szansę skorzystać z przelotu Pristina - Ateny. Warto go też poprosić o odpowiednie zaświadczenie, w którym poda okres danej ciąży, bo niektóre linie lotnicze posiadają swoje wytyczne. Zazwyczaj nie polecimy, jeżeli będziemy w 36 tygodniu ciąży i wyżej.

Co trzeba zrobić podczas lotu Pristina - Ateny

Jeżeli pragniemy posiadać gwarancję, że przelot Pristina - Ateny będzie dla nas przyjemny, to musimy wiedzieć o kilku wytycznych. Co jakiś czas trzeba podnieść się i przejść się po samolocie. Trzeba też zajmować miejsca z brzegu, ponieważ może być tak, że co chwilę będziemy szły do ubikacji. Czasem także zgadzając się na tanie loty Pristina - Ateny uzyskamy przywileje w czasie wsiadania do samolotu. Jeśli jest możliwość, trzeba również wybierać taki lot, jaki będzie trwać stosunkowo krótko . W czasie zapinania pasów, dobrze jest poprosić pracownika załogi o pomoc, tak aby przechodziły one poniżej brzucha oraz go nie naciskały.

Jeśli tylko nie ma zakazów, tanie loty Pristina - Ateny okazują się być dozwolone również dla kobiety w ciąży. Jeśli dobrze się przyszykujemy do takiej wyprawy, może się okazać, że przeminie ona przyjemnie oraz bez żadnych problemów. Jednak najpierw spotkajmy się z naszym lekarzem, a jeśli lecimy do innego kraju, to trzeba się nauczyć paru niezbędnych zwrotów, takich jak chociażby „zaczęły się skurcze”, a pismo od lekarza dobrze jest posiadać w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które zasady odnośnie ciężarnych w samolocie, posiadają określeni przewoźnicy.