X
Ładowanie...

Tanie loty Pristina Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 lut 19 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Pristina Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Pristina Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Pristina Ateny

Przewodnik po lotach Pristina Ateny

Przygotowujemy podróż Pristina - Ateny gdy jesteśmy w ciąży?

Wiele pań jest w opinii, że jeśli ciąża odbywa się prawidłowo, to nie muszą się ograniczać, jeżeli idzie o korzystanie z przyjemności życia. To właśnie sprawia, że coraz częściej ciężarne decydują się na tanie loty Pristina - Ateny, pragnąć sporo zwiedzić. Lecz czy to odpowiednie? A jeżeli tak, to na co muszą być przygotowane kobiety w ciąży, tak aby posiadać pewność, że lot Pristina - Ateny odbędzie się spokojnie i bez zbędnych stresów?

Zaświadczenie od lekarza na lot Pristina - Ateny

Co ważne, nim skorzystamy z możliwości i zakupimy bilet w okazyjnej kwocie , powinnyśmy porozmawiać z lekarzem prowadzącym ciążę. Czy nie dostrzega on jakichś przeciwwskazań, abyśmy miały szansę skorzystać z przelotu Pristina - Ateny. Warto go też poprosić o odpowiednie zaświadczenie, w którym poda okres danej ciąży, bo niektóre linie lotnicze posiadają swoje wytyczne. Zazwyczaj nie polecimy, jeżeli będziemy w 36 tygodniu ciąży i wyżej.

Co trzeba zrobić podczas lotu Pristina - Ateny

Jeżeli pragniemy posiadać gwarancję, że przelot Pristina - Ateny będzie dla nas przyjemny, to musimy wiedzieć o kilku wytycznych. Co jakiś czas trzeba podnieść się i przejść się po samolocie. Trzeba też zajmować miejsca z brzegu, ponieważ może być tak, że co chwilę będziemy szły do ubikacji. Czasem także zgadzając się na tanie loty Pristina - Ateny uzyskamy przywileje w czasie wsiadania do samolotu. Jeśli jest możliwość, trzeba również wybierać taki lot, jaki będzie trwać stosunkowo krótko . W czasie zapinania pasów, dobrze jest poprosić pracownika załogi o pomoc, tak aby przechodziły one poniżej brzucha oraz go nie naciskały.

Jeśli tylko nie ma zakazów, tanie loty Pristina - Ateny okazują się być dozwolone również dla kobiety w ciąży. Jeśli dobrze się przyszykujemy do takiej wyprawy, może się okazać, że przeminie ona przyjemnie oraz bez żadnych problemów. Jednak najpierw spotkajmy się z naszym lekarzem, a jeśli lecimy do innego kraju, to trzeba się nauczyć paru niezbędnych zwrotów, takich jak chociażby „zaczęły się skurcze”, a pismo od lekarza dobrze jest posiadać w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które zasady odnośnie ciężarnych w samolocie, posiadają określeni przewoźnicy.