gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Providence Wenecja

już od 78 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
16 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
26 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
07 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
15 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
15 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
26 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
19 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
26 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Providence Wenecja

Przewodnik po lotach Providence Wenecja

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla turystów

Organizujesz lot samolotem do Providence - Wenecja i nie masz pojęcia czym jest bagaż rejestrowany? Niżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż odprawiany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go liniom lotniczym w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Providence - Wenecja oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Providence - Wenecja, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych pasażerów. Linie lotnicze nie zalecają umieszczania do bagażu rejestrowanego akcesoriów takich jak: pieniądze, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie lotu, dokumentów tożsamości, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można zabierać substancji chemicznych i toksycznych.Limity transportu jedzenia oraz napojów w bagażu rejestrowanym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.