X
Ładowanie...

Tanie loty Puerto Del Rosario Siros

już od 115 zł
01 maj 08 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sofia
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
08 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kefalinia
11 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
12 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
19 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kefalinia
18 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Puerto Del Rosario Siros

Przewodnik po lotach Puerto Del Rosario Siros

Zmniejsz lęk przed lataniem – awiofobia pod kontrolą

Lekki strach chwilę przed wkroczeniem na pokład samolotu jest normalny w przypadku osób, nie mających doświadczenia z lataniem. Jednak atak paniki, paraliżujący pomimo wcześniejszego latania i mocny stres są już naprawdę uciążliwe. I mogą zamienić normalny, spokojny rejs w koszmar. Dowiedz się, nasze sposoby, by nieco uspokoić strach przed lataniem i móc swobodnie sięgać do interesującej oferty tanich lotów Fuerteventura - Syros.

Awiofobia, czyli czego tak naprawdę się boimy

Awiofobia obejmuje zarówno strach przed katastrofą, jak i uwięzienia na pokładzie. Jest to nieduża przestrzeń i nie każdy czuje się w niej bardzo bezpiecznie.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia jest kompletnie nieracjonalna – na całym golobie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i zaledwie jeden na 29 milionów rejsów kończy tragedią. To sprawia, że wartościowa okazuje się racjonalizacja lęków. Na złagodzienie nerwów jest poza tym o wiele więcej tricków i naprawdę należy spróbować – w końcu za sprawą tanich lotów Fuerteventura - Syros można dotrzeć do każdego zakątka świata.

Radzenie sobie z lękiem przed lataniem

Po pierwsze musisz sprawić, żebyś czuł się naprawdę wygodnie. Wyczerpani, zimno lub głód mogą zwiększać napięcie. Dlatego przed rejsem wyśpij się, a na podróż ubierz się wygodnie i na cebulkę. Przede wszystkim zdecydowanie odstaw pobudzające napoje. Jeśli myślisz, że alkohol lub mocna kawa pozwolą ci się odstresować, to jesteś w błędzie – niestety spotęgują nerwowość. Zamiast nich zdecyduj się na wodę i soki.

Kolejna sprawa, spróbuj nie myśleć o tym. Rozmowa z miłą osobą, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, dobra komedia lub skupienie na czytniku od razu okaże się pomocne. W momentach większego stresu wypróbuj parę prostych ćwiczeń relaksacyjnych, na przykład skup się na napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Strach da się zmniejszyć, i już po paru przelotach oswoisz się i z przyjemnością zaczniesz wyszukiwać kolejne trasy i szperać w ofertach tanich lotów Fuerteventura - Syros.