X
Ładowanie...

Tanie loty Puerto Del Rosario Wiedeń

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Puerto Del Rosario Wiedeń

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Puerto Del Rosario Wiedeń

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Puerto Del Rosario Wiedeń

Przewodnik po lotach Puerto Del Rosario Wiedeń

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale często po prostu port lotniczy. Zamieszanie, hałas, nowa sytuacja – to z pewnością stresujące doświadczenie. Zdradzamy, czego powinieneś się spodziewać przed wylotem i jak można się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest taka stresująca. Najważniejsze, by mieć pod ręką wszystkie dokumenty. Jeśli przemieszczasz się do krajów europejskich, konieczny jest wyłącznie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Fuerteventura - Wiedeń, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic zabierać, potrzebujesz wyłącznie potwierdzenie rezerwacji.

Podczas odprawy prześwietlony zostanie zabrany bagaż, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Straż czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego przy taśmie wszelkie monety i papiery, noszone w kieszeniach, połóż tam również neseser, odzienie wierzchnie lub szal.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Fuerteventura - Wiedeń

Tanie loty zazwyczaj pozwalają wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on na tyle przestronny, że bez problemu się w nim spakujesz. Jednak należy każdą rzecz przemyśleć tak, by bagaż bez problemu przeszedł kontrolę, a cała konstrukcja ciasno skręconych podkoszulek nie była zniszczona.

Na górze połóż potrzebne dokumenty – i tak będziesz musiał je zaprezentować w czasie kontroli. Zrób tak, by by na górze znalazła się także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty powinny być przelane do plastikowych buteleczek. Na wierzchu walizki trzeba umieścić także napoje. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby burzyć starannie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, zawczasu sprawdź, co możesz wziąć do samolotu w tanich lotach Fuerteventura - Wiedeń.