X
Ładowanie...

Tanie loty Puerto Plata Turyn

już od 99 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malta
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
01 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
08 sty (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Turyn
10 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
08 sty (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Turyn
13 sty (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
10 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Turyn
13 sty (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
08 sty (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Turyn
17 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Puerto Plata Turyn

Przewodnik po lotach Puerto Plata Turyn

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Puerto Plata - Turyn

To nieistotne, czy podróżujesz tanimi lotami Puerto Plata - Turyn czy z tradycyjnym przewoźnikiem, od czasu do czasu bagaż rejestrowany staje się zwyczajnie przydatny. W przypadku tanich linii oczywiście nalicza to dopłatę, dlatego trzeba przemyśleć, czy naprawdę potrzebujesz większego bagażu. Podpowiadamy, w jakich przypadkach należy go kupić, a kiedy naprawdę przyda się wyłącznie bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny ma bardzo wiele zalet. Masz go zawsze  pod ręką , jesteś blisko swoich bagaży, masz pewność, że nie będzie uszkodzony czy przewieziony w inne miejsce. Jednakowo takie rozwiązanie ma również wiele wad. Przede wszystkim jest bardzo mały – możesz w nim zabrać tylko parę przedmiotów, nie wszystko się mieści. Ponadto pojawiają się duże ograniczenia co do transportowania kosmetyków w płynie i leków.

Przez to bagaż rejestrowany jest potrzebny. Pozwala ci to przetransportować w nim różne kosmetyki. Jest konieczny również wtedy, gdy na co dzień musisz przyjmować leki, których nie można wprowadzić do samolotu. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz zabrać ze sobą niebezpieczne przedmioty (np. noże), płyny lub pamiątki (butelka wina, szklane bibeloty). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Puerto Plata - Turyn sprawdza się, jeśli masz kilka przesiadek. Dzięki temu masz wolne ręce podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Puerto Plata - Turyn stwarzają możliwość wniesienia zazwyczaj wystarczającego bagażu podręcznego. Jeżeli jednak musisz mieć większy bagaż, będziesz musiał dopłacić za bagaż rejestrowany. Koszty mogą być różne u innych przewoźników, wpływ ma również pora roku. W czasie wakacji i przed świętami, kiedy ruch na lotnisku jest największy, będziesz musiał zapłacić więcej.

Także rozmiary bagażu wpływają na cenę. W tanich liniach można spakować od 15 do 30 kg. Mniejsze torby (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za te większe (do 23 lub 30 kg) musisz zapłacić ok. 110-250 zł. Stawka dotyczy oczywiście przejazdu w jedną stronę.