X
Ładowanie...

Tanie loty Puertollano Kauhajoki

już od 143 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
19 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
25 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
04 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 wrz (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
30 wrz (pon)
Norwegian
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 cze (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
06 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 cze (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
07 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Puertollano Kauhajoki

Przewodnik po lotach Puertollano Kauhajoki

Kobieta w ciąży w podróży Puertollano -Kauhajoki- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się podróż Puertollano - Kauhajoki i zastanawiasz się czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Ponżejprezentujemynajważniejsze porady na temat latania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zwykle ciąża nie wyklucza latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Puertollano -Kauhajoki - są jednak pewne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzysą zgodni, że największe ryzyko poronienia występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na nagłe wahania ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu trzeba przypomnieć, że kobieta w widocznej ciąży może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu przepisy posiada większość przewoźników), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na podróż jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi okazywać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne wskazówki, aby komfortowo odbyć podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Puertollano -Kauhajoki był jak najbardziej znośny? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejscówki wybierz te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Postaraj się co jakiś czas rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać sposób siedzenia, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Niezwykle ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.