X
Ładowanie...

Tanie loty Pula Covilha

już od 115 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Portugalia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Portugalia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Porto
09 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
18 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
18 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
09 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
19 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
09 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
21 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
19 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Pula Covilha

Przewodnik po lotach Pula Covilha

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu kabinowym- poradnik dla turystów

Jeśli wybierasz się w podróż Pula - Covilha samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Pula - Covilha poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Lista przedmiotów zakazanych, czyli czego nie możesz wnieść do samolotu

Przepisy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są kategorycznie zabronione. Przede wszystkim należą do nich narzędzia, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, broń kulkowa, a nawet naboje. Dodatkowo zakazuje się przewozu imitacji broni, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o golarkach, pilniczkach do paznokci, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest również zabieranie do samolotu substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak race, dynamit, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Pula -Covilha i zamierzasz zabrać ze sobą coś nietypowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji toksycznych, takich jak trucizny czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Pula - Covilha muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zabraniają ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu odprawianym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne turyście w czasie lotu. Należą do nich między innymi środki wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również glukometr.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Pula - Covilha