X
Ładowanie...

Tanie loty Pula Wiedeń

już od 218 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
01 sie (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
08 sie (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
26 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
06 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
09 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
23 lip (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
30 lip (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
20 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Pula Wiedeń

Przewodnik po lotach Pula Wiedeń

Tanie loty Pula - Wiedeń z przesiadkami– kilka wskazówek,jak je zorganizować

Nie zawsze możesz do celu podróży dostać się jedną linią. Innym razem na przykład okazuje się, że loty z przesiadkami są tańsze i atrakcyjniejsze. Wcale nie ma co się obawiać. Oto, co musisz wiedzieć o lotach kilkoma samolotami na trasie Pula - Wiedeń.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w liniach regularnych, najczęściej konkretne przesiadki znajdują się na jednym bilecie. Dzięki temu stajesz do odprawy raz i przy pierwszej dostajesz karty pokładowe. Tanie loty Pula - Wiedeń rozpatrują jednak każdą przesiadkę jako kolejny lot. W tym wypadku musisz przejść odprawę za każdym razem. Jeśli przesiadka odbywa się na terenie kraju wymuszającym posiadanie wizy, musisz także przygotować się na kontrolę.

Sam widzisz, że zmiany samolotów na trasie Pula - Wiedeń nie są wcale niewygodne. Dodatkowo, to czasami idealny trick na oszczędzenie pieniędzy. Wyjątkowe narzędzie Smart Connection to najlepsza metoda na znalezienie bardzo korzystnych biletów przesiadkowych. Upust sięga około 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

To właśnie ten element, który zastanawia podróżnych. To rzeczywiście nerwowa sytuacja, podróżni zastanawiają się, jak przygotować się do przesiadki. Ile czasu musisz mieć na poruszanię się wśród bramek? Najczęściej firmy przewozowe same to ustalają. Niezbyt często zdarza się tak, że musisz błyskawicznie przejść do innej bramki. Z reguły powoli dasz radę jeszcze wypić kawę. Jeśli jednak się spóźnisz, linie lotnicze od razu zaoferują ci pomoc i zarezerwują ci miejsce w innym samolocie.

W opcji Smart Connection z reguły czas oczekiwania trwa parę godzin. Jednakże nie obawiaj się, nie stracisz czasu. Przesiadki są w najciekawszych miastach dla turystów. Możesz zobaczyć pełen uroku Paryż czy klimatyczną Barcelonę i na czas przyjechać znów na lotnisko.