X
Ładowanie...

Tanie loty Punta Arenas Wenecja

już od 61 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
02 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Wenecja
03 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Wenecja
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Punta Arenas Wenecja

Przewodnik po lotach Punta Arenas Wenecja

Co z telefonem podczas przelotu Punta Arenas - Wenecja?

Niewątpliwie niejednokrotnie obserwując w filmach przelot samolotem, widzieliśmy informację o konieczności wyłączania smartfonów. Jednocześnie mamy świadomość, że do samolotu Punta Arenas - Wenecja możemy zabrać sprzęty elektryczne i elektroniczne. Jak to w takim razie funkcjonuje i czy rzeczywiście, przewoźnik pozwoli nam korzystać z tych sprzętów podczas przelotu?

Musimy je pokazać w czasie kontroli na przelot Punta Arenas - Wenecja

Do samolotu mamy prawo wnieść niektóre sprzęty, jednak zawsze powinniśmy je okazać podczas kontroli osobistej. Wtedy trzeba je wyciągnąć z torby i wsadzić do specjalnego pojemnika. Warto wiedzieć, że tanie loty Punta Arenas - Wenecja zezwalają nam na wniesienie do samolotu np. suszarki, lecz korzystanie z niej jest bezwzględnie zakazane. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je także mamy prawo zabrać na pokład samolotu Punta Arenas - Wenecja, lecz nie możemy z nich skorzystać?

Kiedy można włączyć urządzenia elektroniczne w czasie lotu Punta Arenas - Wenecja?

Nawet jeżeli zgodziliśmy się na wybranie krótkiej możliwości przelotu, być może, że będziemy się nudzić i będziemy poszukiwali atrakcji. Dlatego mamy prawo skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, lecz w konkretnym czasie. W czasie lądowania oraz startowania, każde linie, także te proponujące tanie loty Punta Arenas - Wenecja, wymagają całkowitego wyłączenia tych sprzętów, aby nie zakłócały pracy systemów pokładowych. Po pojawieniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, możemy rozpocząć korzystanie z urządzeń elektronicznych. Istotne jest mimo wszystko to, aby przez cały czas Punta Arenas - Wenecja, były one ustawione w opcji „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mogli korzystać z telefonów komórkowych, które na moment lotu Punta Arenas - Wenecja muszą być wyłączone.

Pomyślmy o pozostałych pasażerach

Jeżeli chcemy korzystać z możliwości jaką dają nam tanie loty Punta Arenas - Wenecja i załączyć urządzenia elektroniczne, to mamy pozwolenie. Jednak pamiętajmy, że na pokładzie nie jesteśmy sami. Używajmy słuchawek, żeby nie przeszkadzać pozostałym podróżnym. A w czasie całego przelotu Punta Arenas - Wenecja słuchajmy zaleceń załogi.

Koniecznie zobaczmy jakie są wytyczne korzystania z przeróżnych sprzętów podczas lotu Punta Arenas - Wenecja. Zobaczmy, w którym momencie możemy je włączyć, a kiedy muszą być wyłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je wnieść do samolotu. Jedynie wtedy, mamy prawo posiadać pewność, że nasz przelot jest bezpieczny.