X
Ładowanie...

Tanie loty Pyha Preweza

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Pyha Preweza

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Pyha Preweza

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Pyha Preweza

Przewodnik po lotach Pyha Preweza

Przyjemna podróż samolotem – jak uprzyjemnić sobie rejs

To nieważne, czy sięgasz do oferty tanich lotów Pyha - Preveza, czy tradycyjne linie lotnicze, przelot samolotem jest naprawdę męcząca. Zwłaszcza, kiedy planujesz naprawdę daleki rejs. Wielogodzinny lot to jest duże obciążenie organizmu, ponadto wymaga bardzo dużo cierpliwości. Sprawdź, jakie są sposoby, żeby lot stał się zdecydowanie komfortowy.

Wygoda ponad wszystko

Co najważniejsze trzeba przestać wierzyć w to, że tanie loty Pyha - Preveza z reguły są mniej komfortowe. W standardowych liniach lotniczych też przyjdzie ci siedzieć prawie bez przerwy i prawie bez ruchu, co jest bardzo obciążające dla organizmu. Dlatego trzeba zadbać o to, by czuć się jak najbardziej komfortowo. Przede wszystkim kup przeznaczoną do tego poduszkę, która podtrzyma ci głowę i uniemożliwi napięcie mięśni w trakcie snu.

Ponadto warto drobiazgowo przemyśleć, w jaki sposób się ubrać. Wspaniale sprawdzają się wygodne, lekkie i bawełniane stroje. Trzeba ubrać kilka warstw, żeby móc bez problemu ściągnąć nadmiar, jeżeli będzie gorąco. Świetnym rozwiązaniem jest także założenie na szyję chusty lub szala. Będziesz mógł potraktować je jak kocyk lub zrobić z nich poduszkę.

Odrobina ruchu w samolocie

Żeby zmniejszyć zmęczenie i powstrzymać obrzęki rąk i nóg, trzeba się chwilkę poruszać. Nie oznacza to wycieczek po pokładzie – postaraj się trochę pogimnastykować na miejscu. Napinaj po kolei mięśnie, pomachaj stopami, przeciągaj się. jeżeli masz odpowiednio dużo miejsca – wyciągnij nogi.To największy problem, zwłaszcza jeżeli siedzisz przy oknie. Dlatego jeśli istnieje taka opcja, w tanich lotach Pyha - Preveza wybieraj miejsca zewnętrzne albo znajdujące się w pobliżu wyjścia awaryjnego. Nie zapomnij o tym, że najczęściej ostanie miejsca z tyłu nie mają możliwości rozkładania się.