X
Ładowanie...

Tanie loty Pyha Verbier

już od 227 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
03 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
06 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
25 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
03 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
28 lut (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
03 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Pyha Verbier

Przewodnik po lotach Pyha Verbier

Jakie urządzenia możemy wziąć na pokład samolotu czyli szykujemy się do rejsu Pyha - Verbier

Dzisiejszy świat zdominowały nowatorskie technologie, a nam coraz trudniej się bez nich obyć. Wszędzie towarzyszą nam urządzenia elektroniczne, zapewniające rozrywkę i będące narzędziem komunikacji czy pracy. Tak samo jest podczas podróży samolotem. Przygotowując się do podróży Pyha - Verbier, na pewno zapragniemy mieć pod ręką smartfona, czytnik albo laptop. Czy możemy ich używać w czasie lotu Pyha - Verbier?

Bagaż podręczny a urządzenia elektroniczne

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Pyha - Verbier, powinniśmy właściwie przyszykować bagaż podręczny, szczególnie w sytuacji, gdy nie chcemy płacić za bagaże rejestrowane. Telefon komórkowy, ipad, odtwarzacz mp3 czy laptop – takie urządzenia można zabrać ze sobą na pokład samolotu. Warto przewozić je właśnie w walizie podręcznej, gdyż dzięki temu mamy je blisko i zadbamy o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo powinniśmy pamiętać, żeby okazać je do kontroli. Podczas kontroli umieszcza się je w odpowiednim pojemniku.

Których urządzeń można używać podczas lotu Pyha - Verbier?

To naturalne, że w trakcie lotu chce się używać przewożonych urządzeń elektronicznych, jednak w każdym przypadku należy pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie powinno się używać żadnych urządzeń elektronicznych w czasie startu i lądowania samolotu. To nie ma znaczenia, czy wybiera się tanie loty Pyha - Verbier, czy rejsy z tradycyjnym przewoźnikiem, trzeba czekać na informację o możliwości odpięcia pasów bezpieczeństwa. Za każdym razem trzeba korzystać ze sprzętu elektronicznego w trybie samolotowym. Przed wylotem warto zapoznać się z wytycznymi linii lotniczych, ponieważ w regulaminach wybranych linii zapisy tyczące się użytkowania urządzeń tego typu różnią się. Na przykład zabronione jest wnoszenie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 do kabiny samolotu czy umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Komfort pasażerów a urządzenia elektroniczne

Jeżeli chcemy uprzyjemnić sobie podróż Pyha - Verbier seansem na tablecie lub słuchaniem muzyki, pamiętajmy o innych pasażerach wybierających tanie loty Pyha - Verbier. Skorzystajmy ze słuchawek, dbajmy o właściwy wybór obrazów i nie przeszkodźmy pozostałym podróżnym w odpoczynku i podróży. Jeśli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do walizki podręcznej i musimy przewieźć coś w bagażu rejestrowanym, zatroszczmy się o ubezpieczenie turystyczne. Zabezpiecza nas ono na ewentualność zgubienia, kradzieży czy zniszczenia bagażu i dzięki temu lot Pyha - Verbier upłynie nam spokojnie.