gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Redding Wenecja

już od 79 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
19 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
02 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
19 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
05 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
07 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
31 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
06 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Redding Wenecja

Przewodnik po lotach Redding Wenecja

Bagaż niemowlaka-informacje dla lecących na trasie Redding - Wenecja

To czy dziecko może posiadać swój bagaż podręczny określa przewoźnik, z którym lecisz do Redding - Wenecja. Głównie to kwestia wieku dziecka oraz przewoźników, z którymi lecisz. Jeśli  podróżujesz z dzieckiem w wieku poniżej 24 miesięcy znaczna część linii lotniczych podwyższa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu podręcznego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na imię i nazwisko dziecka. Gdy dziecko ukończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż podręczny jak i bagaż odprawiany a warunki jego przewozu są tożsame, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Redding - Wenecja. Nieliczni przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż rodzica. Bez dodatkowych kosztów na pokład masz prawo wziąć wózek spacerówkę, który nie jest dodany do bagażu kabinowego. Wózka nie nadawaj w trakcie odprawy walizek  tylko daj załodze tuż przed wejściem na pokład samolotu Redding - Wenecja. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Redding, jak i po lotnisku docelowym w Wenecja. Jeśli dana linia lotnicza narzuca przewóz dziecka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może doliczyć jego wagę i wymiar do bagażu podręcznego opiekuna. Dodatkowe przedmioty niemowlęce nie służące bezpośrednio do przewozu niemowlaka należy nadać jako kolejny bagaż rejestrowany według taryfy opłat ustalonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku lotu z maluchm rodzica obowiązują ograniczenia w przewozie pokarmów oraz płynów. Wyjątkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym napoje, które masz prawo wziąć na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.