X
Ładowanie...

Tanie loty Reus Praga

już od 643 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Praga

Bilety lotnicze Hiszpania Praga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Palma De Mallorca
27 maj (pon)
Brussels Airlines
Praga
04 cze (wto)
Brussels Airlines
Bilbao
16 cze (nie)
Lufthansa
Praga
24 cze (pon)
Lufthansa
Bilbao
17 cze (pon)
Lufthansa
Praga
24 cze (pon)
Lufthansa
Bilbao
18 cze (wto)
Lufthansa
Praga
24 cze (pon)
Lufthansa
Bilbao
19 cze (śro)
Lufthansa
Praga
24 cze (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Reus Praga

Przewodnik po lotach Reus Praga

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale często po prostu lotnisko. Tłumy, hałas, nieznana sytuacja – to jest na pewno mało komfortowe doświadczenie. Dowiedz się, czego powinieneś się spodziewać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę przerażająca. Najważniejsze, by mieć pod ręką wszystkie dokumenty. Kiedy latasz na terenie Europy, niezbędny będzie tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, nawet tanie loty Reus - Praga, wydają bilety w formie elektronicznej. Nie musisz nic wydrukować, wystarczy wyłącznie potwierdzenie rezerwacji.

W czasie odprawy prześwietlony zostanie zabrany bagaż podręczny, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się na taśmie wszystkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, połóż tam także neseser, płaszcz lub chustę.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Reus - Praga

Tanie loty z reguły pozwalają zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on na tyle przestronny, że z pewnością się w nim pomieścisz. Jednakze należy każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a skomplikowana wieża mocno zwiniętych podkoszulek nie była rozwalona.

Na szczycie zapakuj potrzebne dokumenty – niebawem będziesz musiał je zaprezentować w trakcie odprawy. Postaraj się by pod ręką była także kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry bagażu warto włożyć także inne płyny. Jeśli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będzie trzeba burzyć starannie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, wcześniej dowiedz się, jakie rzeczy możesz wziąć do samolotu w tanich lotach Reus - Praga.