X
Ładowanie...

Tanie loty Reykjavik Akureyri

już od 272 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Islandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Islandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
11 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Reykjavik
19 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
11 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Reykjavik
17 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
14 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Reykjavik
19 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
13 wrz (czw)
WOW air
Lot bezpośredni
Reykjavik
19 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
11 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Reykjavik
21 wrz (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Reykjavik Akureyri

Przewodnik po lotach Reykjavik Akureyri

Kobieta w ciąży w podróży Reykjavik -Akureyri- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się podróż Reykjavik - Akureyri i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Niżejprezentujemynajważniejsze wskazówki na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zazwyczaj stan błogosławiony nie wyklucza podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Reykjavik -Akureyri - są jednak ważne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścitwierdzą, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na szybkie zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest rekomendowane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuszek. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu warto przypomnieć, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu przepisy posiada większość przewoźników), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne porady, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Reykjavik -Akureyri był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejsca wybierz te usytuowane koło przejścia. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o zagłówki foteli przed Tobą.Warto też od czasu do czasu wstać i poruszać się, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić duże ilości wody oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.