gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Reykjavik Barcelona

już od 129 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Barcelona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Barcelona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
14 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
12 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
14 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
05 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
06 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
07 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Reykjavik Barcelona

Przewodnik po lotach Reykjavik Barcelona

Jak duży bagaż kabinowy na lot Reykjavik - Barcelona?

Dla znacznej grupy osób, nawet tych, którzy już nie raz latali, sporym problemem jest bagaż. W jaki sposób się pakować, żeby nie przekraczać jego rozmiarów i wagi, co zabrać, co kupić na miejscu. Okazuje się to tym ważniejsze, jeżeli wybraliśmy tanie loty Reykjavik - Barcelona. Tu reguły odnośnie rozmiarów bagażu okazują się być bardzo sztywno przestrzegane, a jeśli je przekroczymy, będziemy musieli się liczyć z dość sporymi opłatami dodatkowymi. Z tego powodu sporo ludzi stara się robić wszystko, żeby na przelot Reykjavik - Barcelona zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy.

Sprawdźmy takie rzeczy przed podróżą Reykjavik - Barcelona

Musimy mieć świadomość, że przewoźnicy mają swoje założenia co do wielkości naszego bagażu kabinowego. Przeważnie jego ciężar powinien się mieścić między 15 a 20 kg, mimo wszystko zdarzają się wyjątki pozwalające nam zabrać na tanie loty Reykjavik - Barcelona nawet i 32 kg bagaż. Dlatego trzeba te wiadomości sprawdzać wcześniej, tak żebyśmy posiadali gwarancję, że wszystkie informacje posiadamy jak najbardziej najnowsze. Znaleźliśmy bilet za jedyne , ale zastanawiamy się, czy spakujemy się w bagaż kabinowy? Warto brać tu torbę, która jest bardziej elastyczna niż walizka. Ale pamiętajmy, że do rozmiarów bagażu, są liczone również odstające elementy, takie jak rączka czy kółka. Bagaż podręczny podczas podróży Reykjavik - Barcelona ma się pomieścić w ściśle wyznaczonej przestrzeni, z tego powodu taka wypukłość będzie tutaj miała znaczenie.

Co mamy możliwość nabyć, kiedy wylądujemy?

Jeżeli mamy świadomość, że nie zmieścimy wszystkiego w bagaż kabinowy, a udajemy się na tak krótko, że nie potrzebujemy bagażu rejestrowanego, to trzeba sprawdzić, co możemy kupić już po doleceniu na miejsce. Być może zrezygnujemy z części kosmetyków i nabędziemy je na miejscu, a najcięższe buty włożymy na stopy miast wkładać je do bagażu? Dokładnie trzeba przemyśleć, co musimy wziąć do takiego bagażu, jeżeli będzie to naprawdę niedługi lot , to być może nie musimy zabierać ze sobą tableta czy laptopa, co też pomoże nam zmniejszyć ciężar oraz wielkość danej torby?

Powinniśmy zobaczyć, jakiej wielkości bagaż kabinowy mamy możliwość zabrać, jeśli zdecydujemy się na tanie loty Reykjavik - Barcelona. Być może, że zmieścimy się bez problemów w wyznaczonych rozmiarach, a jeżeli jednak będziemy mieć kłopot, zastanówmy się, czego aż tak mocno nie potrzebujemy.