X
Ładowanie...

Tanie loty Reykjavik Budapeszt

już od 96 zł
23 lut 02 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Budapeszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Budapeszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
30 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
28 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
07 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
08 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
10 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Reykjavik Budapeszt

Przewodnik po lotach Reykjavik Budapeszt

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Reykjavik -Budapeszt i chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Przed wyjazdem zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają pasażerowie. W jakich sytuacjach linie lotnicze mogą odmówić wpuszczenia pasażera do samolotu? Sprawdź nasz artykuł!

Sprawdź obowiązujące przepisy

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wylotem warto zapoznać się z unijnymi przepisami, które definiują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto zweryfikować również przed wyjazdem do bardziej odległych destynacji. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Reykjavik -Budapeszt, czy inny kierunek, zwróć uwagę na to, że przewoźnik może wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z osobami, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. Osoby planujące lot muszą także pamiętać o zasadach związanych z zawartością bagażu. Zakazane jest przewożenie artykułów, które mogą narazić zdrowie i życie podróżnych - takie jak brzytwy, noże, substancje łatwopalne.

Co z overbookingiem - prawa turysty

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu i podchodzić do podróżnych z należytym szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Pasażerowie mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Reykjavik -Budapeszt pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Locarno Interlaken

Tanie loty Aarau Woergl

Tanie loty Örebro Karlshamn

Tanie loty Koping Gstaad

Tanie loty Graciosa Island Yverdon-Les-Bains

Tanie loty Guiyang Toulouse

Tanie loty Rovaniemi Funchal

Tanie loty Ravenna Linz

Tanie loty Helsinki Ciudad Real

Tanie loty Bangkok Balikpapan