X
Ładowanie...

Tanie loty Reykjavik Genewa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Reykjavik Genewa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Reykjavik Genewa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Reykjavik Genewa

Przewodnik po lotach Reykjavik Genewa

Jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu?

W bagażu rejestrowanym wszystkie rzeczy do pielęgnacji możesz przewozić niemal bez ograniczeń. Ale już w w torbie podręcznej może być to utrudnione. Mnóstwo osób pakując się do bagażu podręcznego, myśli, jakie kosmetyki można zabrać, a co jest zabronione. Dowiedz się, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Które kosmetyki zabrać na pokład samolotu

Lista rodzajów kosmetyków, które można spakować na przelot jest naprawdę długa. W zasadzie w podręcznym bagażu w tanich lotach Reykjavik - Genewa może znaleźć się niemalże wszystko. Umieścisz tam zarówno kosmetyki do make-upu, jak i kostkę mydła, żele pod prysznic, czy szampony. Można też wziąć aerozole, np. antyperspiranty.

Większy kłopot wynika, gdy planujesz wpakować przybory do paznokci i maszynki do golenia. Pojedyncza maszynka z zamkniętym ostrzem w plastikowej pokrywce być przewieziona w samolocie, jednak już golarki z nieosłoniętymi ostrzami nie nie można wnieść. W tym wypadku powinieneś wpakować to do bagażu rejestrowanego albo po prostu spakować golarkę elektryczną.

Transportowanie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Reykjavik - Genewa i tradycyjne linie lotnicze podają szczególne zasady związane ze sposobem przewożenia preparatów do pielęgnacji. Co najważniejsze wszystkie kosmetyki w płynnie (płyn do demakijażu, szampo, żele) muszą zostać przełożone do małych wykonanych z plastiku buteleczek. Te zaś muszą mieć pojemność stu mililitrów.

Zabierane butelki z kosmetykami należy spakować do kosmetyczki z przezroczystego tworzywa. W czasie odprawy bywa to kontrolowane. Trzeba też mieć informację, że do bagażu podręcznego możesz włożyć wyłącznie 1 l płynów. Postanowienia te są w regulaminach zarówno tanich lotów Reykjavik - Genewa, jak i tradycyjnych linii lotniczych.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Tartu Ceuta

Tanie loty Glarus Neapol

Tanie loty Stykkisholmur Fribourg

Tanie loty Ceuta Trollhattan

Tanie loty Luksemburg Ischgl

Tanie loty Almeria Santiago De Cuba

Tanie loty Zoersel Fuengirola

Tanie loty Mali Losinj Bukareszt

Tanie loty Westjet wylot z: Kitchener

Tanie loty Yogyakarta Bangkok