X
Ładowanie...

Tanie loty Reykjavik Granada

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Reykjavik Granada

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Reykjavik Granada

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Reykjavik Granada

Przewodnik po lotach Reykjavik Granada

Jak przygotować się do latania z pupilem?

Od czasu do czasu po prostu to jedyne rozwiązanie – trzeba zabrać psa lub kota na inny kontynent. W momencie, gdy zostawienie pupila w domu nie wchodzi w grę, możesz zazwyczaj przewieźć go samolotem. Ale w tej kwestii jest bardzo wiele zasad i obostrzeń, które musisz znać. Sprawdź, jak przygotować się do rejsu ze zwierzęciem.

Psy i koty w tanich lotach Reykjavik - Granada

Duża część linii lotniczych, także tanich lotów Reykjavik - Granada, zezwala na transportowanie zwierząt. Rzecz jasna pociąga to za sobą dodatkowe opłaty. Lecieć może tylko kot i pies, w niektórych liniach także tchórzofretka. Koszt biletu i metoda podróży zwierzaka wynika z różnych czynników, jednak najważniejsza jest rozmiar zwierzaka. Niewielke zwierzęta, czyli takie, które włącznie z pojemnikiem są lżejsze niż 6 kg, mogą być przewożone na pokładzie. Cięższe muszą podróżować w luku bagażowym.

Wszystkie dokumenty i formalności

Zanim wyjedziesz najpierw musisz upewnić się, czy twój przyjaciel posiada wszelkie konieczne dokumenty. Najbardziej istotne jest to, że musi mieć wszepiony chip. Tylko w tym przypadku będzie wpuszczony na pokład samolotu.

Rzecz jasna znaczące są także wszelkie obowiązkowe szczepienia. Pies musi być zaszczepiony przeciw wściekliźnie, a zaświadczenia o tym muszą być wbite w jego dokumentach, wydawanych przez weterynarza.

Przewóz zwierzaka w tanich lotachReykjavik - Granada

Biorąc ze sobą pupila, koniecznie musisz kupić mu specjalną klatkę. Nie może być za mała, więc normalne pojemniki znajdujące się w sprzedaży w sklepach zoologicznych z reguły odpadają. Klatka powinna być na tyle obszerna, by pupil mógł w trakcie drogi swobodnie wstać i obrócić się.

Koniecznie zobacz, które linie lotnicze kursują na trasie Reykjavik - Granada